• Полтавська "Ворскла" на виїзді перемогла з рахунокм 0:3
10:19, 20 березня 2016 р.

Полтавська "Ворскла" на виїзді перемогла з рахунокм 0:3

Зважаючи на яскравий перебіг подій в матчі та рахунок, можна сказати, що завершення футбольного дня в Україні завершилося на дуже мажорній ноті. Матч «Металіст» - «Ворскла» вдався на славу.
Перший небезпечний момент в матчі створили гравці «Металіста». Соболь пройшов лівим флангом та віддав на Прийомова. Останній пробив в ближній кут – поруч зі стійкою. Полтавці відповіли чудовою атакою, коли Шиндер з флангу після пасу Хльобаса намагався перекинути голкіпера. А от одна із наступних атак «Ворскли» закінчилася взяттям воріт. Шиндер поборовся на «другому поверсі» після пасу з лівого флангу Ребенка та скинув м’яча Хльобасу. Дмитро пробив зльоту у верхній ближній кут – 0:1.
В наступній атаці могли господарі зрівняти  рахунок. Соболь пробив на точність у дальній кут, але влучив у штангу. Ця ситуація сталася після кутового під час атаки другим темпом. Втім, забити вдалося знову «Ворсклі» Хльобас «накрутив» Бобка у штрафному і той сфолив. 11-метровий удар чітко реалізував Шиндер, розвівши воротаря та м’яч по різним кутам воріт.
«Металіст» відповів ударом Касьянова – вище воріт. Далі господарі провели відмінну атаку. Бобко пробивав по воротах, і мали шанс добити харків’яни, проте їм цього не вдалося. Перед цим, щоправда, Шиндер міг забити, але той же Бобко виніс м’яч після удару форварда «Ворскли» головою.
В перерві відволічемося на численних полтавських вболівальників, які приїхали підтримати «Ворсклу». І при нагоді подякуємо їм за відданість команді. Зрештою ж, у Харкові холодно та сніг, проте вболівальників це не спинило.
Другий тайм розпочався з атаки «Металіста». Корнєв пробив із вбивчої позиції значно вище воріт. В атаці у відповідь Шиндер виконав сольний прохід і пробив низом. Каневцев посковзнувся і пропустив легкий м’яч – 0:3.
Після цього «Ворсклі» залишалося лише грамотно вибудувати тактику на залишок ігрового часу. Харків’яни майже відразу після голу провели небезпечну атаку. Пробивав сильно Соболь по воротах, але Непогодов цей удар парирував.
Полтавці, здавалось, спеціально віддали ініціативу в матчі для того, щоби проводити контратаки. Кілька разів їм вдалося кілька непоганих випадів. Довгий отримав м’яч в центрі чужого штрафного, але пробити не зміг тому момент втратив. Хвилиною пізніше Сапай «вирізав» на Ребенка и Павло пробивав головою – вище. У підсумку 3:0 – заслужена перемога «Ворскли».