• Головна
  • Звідки на Хорольському заводі "зелені чоловічки" і чому вони блокують роботу підприємства?
18:07, 15 березня 2016 р.

Звідки на Хорольському заводі "зелені чоловічки" і чому вони блокують роботу підприємства?

Голова обласної ради Олександр Біленький і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький звернулись до обласної прокуратури та головного управління Нацполіції Полтавщини з вимогою перевірити людей, які утримують в облозі Хорольський завод дитячого харчування і нікого туди не пускають.

Зокрема і про це йшлося на нараді з приводу ситуації навколо підприємства, куди запросили всі сторони конфлікту. Про результати перевірки в управлінні поліції повинні будуть доповісти вже до кінця дня.

- Також ми ініціюємо створення комісії, яка перевірить діяльність підприємства. До неї увійдуть представники самого заводу, представники фірми власника, уповноважені робітничого колективу, депутати обласної ради. Окрім того, у нас буде спільне звернення депутатів обласної ради до правоохоронних органів, про відповідну реакцію на події у Хоролі, - сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

"Та втручатись у вирішення конфліктів корпоративних інтересів, які виникли між керівниками ПАТ"Хорольский молококонсервний комбінат дитячого харчування" та керівниками заводу комісія не буде - це прерогатива правоохоронців і судів", - переконаний перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький.

- Ми стоїмо виключно за інтереси колективу підприємства. Наше головне завдання - щоб завод нормально працював, щоб не було анонсованого раніше скорочення 30% працівників. Інша проблема - відчуження очисних споруд підприємства, про яке йшлося на нарді. Воно загрожує місту екологічною катастрофою, і цього не можна допустити, - вважає Андрій Пісоцький.

Ідею створення комісії активно підтримали представники і трудового колективу заводу, і повірені ПАТ "Хорольский молококонсервний комбінат дитячого харчування", якому юридично належить завод. Думку з цього приводу керівників заводу почути не вдалось - на нараду вони не з'явились.

Нагадаємо, На Полтавщине люди перекрыли трассу Киев-Харьков

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Хорол #завод
Оголошення
live comments feed...