• Головна
  • В Полтаві розповіли, як знищити корупцію в країні
16:00, 11 березня 2016 р.

В Полтаві розповіли, як знищити корупцію в країні

Сьогодні на прес - конференції  українського «Руху за очищення» в Полтаві обговорили, яких реформ потребує Україна, аби звільнити Верховну Раду від впливу олігархів, а державу очистити від корупціонерів.  

Трьохмісячне існування антикорупційного руху показало популярність ідей спільноти людей, які до нього долучилися, є запит від суспільства на зміни наголосив голова партії «ДемАльянс» Василь Гацько:

- Суспільство дуже критично реагує на ту бездіяльність яка є сьогодні  в українській владі. Рівень довіри до Уряду шалено падає. Події в Парламенті недовідставки Уряду Яценюка призвели до катастрофічної політичної кризи.

На харківському форумі було проголошено п’ять вимог: відставка Уряду Яценюка і формування нового Уряду, відставка Шокіна і призначення незалежного генпрокурора, пакет законів про економічні свободи, невідворотність покарання для корупціонерів, а також нові виборчі правила.

Як наголосили учасники на сьогодні прогрес є, адже найближчим часом буде відставка Шокіна, а також є велика вірогідність найближчої відставки Уряду Яценюка, але це є тільки початком.

- Важливо, яким буде наступний Уряд. Важливо, яким буде наступний Генпрокурор і чи буде він незалежний. Важливо, щоб в країні відбувалися реформи і людям дали можливість заробляти і багатіти, для цього мають прийняти закони про економічні свободи. В країні врешті - решт високопосадовці - корупціонери мають опинитися за гратами. І звичайно необхідно змінювати виборчу систему, - наголосив Василь Гацько.

Учасники прес-конференції запросили всіх на вечірній Антикорупційний Форум. Особливо будуть раді молоді, яка має брати участь в процесі очищення і оновлення нашої держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Антикорупційний форум #Гацько #рух за очищення
Оголошення
live comments feed...