• Головна
  • Як жінки-депутати Полтавської обласної ради ставляться до свята 8 березня
15:45, 8 березня 2016 р.

Як жінки-депутати Полтавської обласної ради ставляться до свята 8 березня

Жінки-депутати Полтавської обласної ради по-різному ставляться до свята 8 Березня. Одні з радістю приймають вітання на свою адресу, а інші – не вважають цю дату святковою.

У Міжнародний жіночий день депутат обласної ради Людмила Овчаренко із задоволенням приймає вітання на свою адресу. Каже: це можливість кожній жінці відчути себе особливою. Людмила Миколаївна вважає, чим би не займалися представниці прекрасної половини людства, їхнє головне покликання – бути берегинею.

ОВЧАРЕНКО:  Жінка берегиня в першу чергу. Краса, як на мою думку, супутня характеристика жінки. А жінка – це берегиня всього, що вона має у своїх руках: своєї родини, своєї роботи, своєї країни, свого селища чи міста. Жінка – вона більш чуттєва, відчуває оте, що все навколо. Пропускаючи через своє серце.

Як жінки-депутати Полтавської обласної ради ставляться до свята 8 березня (фото) - фото 1

Як жінки-депутати Полтавської обласної ради ставляться до свята 8 березня (фото) - фото 1

А працюючи переважно з чоловіками, ці риси неабияк стають в нагоді, розповідає депутат Полтавської обласної ради Ірина Степаненко. Як і вміння згладити гострі кути у роботі.

СТЕПАНЕНКО: Це свято асоціюється для мене перш за все з такою теплотою, душою, так як жінка, вона завжди берегинею роду була. І вона вміє якось так гарно підійти у вирішенні будь-якої ситуації. Ось я, як жінка, я серед безліч великої кількості чоловіків-депутатів. Є випадки за такий короткий період часу, де необхідно десь залагодити ситуацію, десь зм’якшити, але й ми жінки в той самий час вольові, цілеспрямовані і намагаємося вірити в те, що життя прекрасне.

А от депутат облради Юлія Костенко не приймає вітання до 8 Березня, бо не вважає цей день особливим, як і вся її родина та однопартійці. Представниця прекрасної половини від «Свободи» каже, що справжнє жіноче свято – День Матері. А чоловіче – День захисника Вітчизни.

Як жінки-депутати Полтавської обласної ради ставляться до свята 8 березня (фото) - фото 2

Як жінки-депутати Полтавської обласної ради ставляться до свята 8 березня (фото) - фото 2

КОСТЕНКО: Для мене саме моральне значення відзначати один день в році, шо ти жінка. Я ніколи не розуміла навіщо мене вітають, шо я жінка. Будучи малою дівчинкою, будучи уже старшою. І це маленька поблажка і для жінок, які насправді не мали майже жодного голоса і права у РС. І ще плюс до того психологічний момент: це свято, коли можна очікувати від чоловіка чогось надзвичайного, а він цього не зробив. І починається: то сварки. То ще що-небудь. 23 лютого, 8 березня – це очікування чогось від чоловіка, шо він мав би робити чи жінка мала б робити протягом року. Тобто нам не потрібно певна дата.

До слова, у нинішньому скликанні Полтавської обласної ради тринадцять жінок та сімдесят один чоловік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #депутати #8 березня
Оголошення
live comments feed...