• Головна
  • Бути чи не бути вулиці Степана Бандери в Полтаві
18:24, 3 березня 2016 р.

Бути чи не бути вулиці Степана Бандери в Полтаві

Сьогодні на засіданні ініціативної групи для підготовки Полтави до декомунізації звучали наполегливі пропозиції щодо перейменування однієї з центральних вулиць міста на честь Степана Бандери.

В принципі більшість учасників групи було не проти такої пропозиції, але історики прийшли до думки, що краще назвати на честь Степана Бандери вулицю, яка знаходиться і не на окраїні, але і не буде викликати заперечень.

Один з активістів наголошував на тому, що вулицею Бандери можна назвати проспект Першотравневий аби не було заперечень з цього приводу. Адже з одного боку вулиці знаходиться парк «Перемоги», а з іншого -  гуртожитки університету, тому протестувати буде нікому.

Боєць «Чорного корпусу» полку «Азов» обурено звернув увагу учасників ініціативної групи на те, що Степан Бандера - це національний герой і його прізвищем має бути названа вулиця не десь на окраїні з трьома хатами, а одна з центральних.

Координатор ініціативної групи, депутат міськради від ВО «Свобода» Юліан Матвійчук наголосив на тому, що це питання не передбачене Законом « Про засудження комуністичного ладу», тому можливо не буде входити в документ з пропозиціями щодо перейменування. Але він прийняв до уваги всі пропозиції активістів і запевнив бійця, що це питання можна буде розглядати окремо на засіданні міськради.

Нагадаємо, що 16 лютого 2016 року в Кременчуці з'явився перевулок Степана Бандери, який змінив пер. Октябрський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перейменування #вулиця #Бандера
Оголошення
live comments feed...