• Головна
  • «Свобода» слідом за «Партією простих людей» заявила про перехід в опозицію
17:32, 3 березня 2016 р.

«Свобода» слідом за «Партією простих людей» заявила про перехід в опозицію

Представники Всеукраїнського об’єднання ВО «Свобода» у Полтавській міській заявили про свій перехід в опозицію до чинного керівництва міста.

Причиною для такого рішення стало утворення так званої «коаліції» з чотирьох політичних сил – «Солідарності», «Батьківщини», «Совісті України» і «Рідного міста», які синхронно проголосували за обрання Оксани Деркач секретарем міської ради.

«Злиття в коаліцію «Солідарності» на чолі з Андрієм Матковським, «регіоналів» -  «Рідного міста» і «Совісті України», а на додачу «Батьківщини», призвело до того, що секретарем міської ради знову стала Оксана Деркач. У виконком Полтавської міськради потрапили люди «зручні» даному об’єднанню, а не полтавцям. Ба більше, один із членів виконкому Валерій Пархоменко, який був правою рукою голови облдержадміністрації «регіонала» Олександра Удовіченка, публічно висловлював підтримку убивству людей на Майдані, – підпадає під дію закону про люстрацію. Що вже говорити про «нових-старих» заступників міського голови із яких більшість були на посадах чи то при Матковському, чи то при Мамаю. Міська рада 7 скликання просто приречена на провал. Адже вона не покликана прогресувати у місцевому самоврядуванні, а прагне сильніше сісти на «старі схеми», які працюють уже десятиліття», - йдеться в повідомленні прес-служби ВО «Свобода».

Свободівці наголошують, що працюватимуть на розвиток Полтави. Але відмовляються брати участь у маніпуляціях, обмані та «договорняках», мета яких – «дерибан» комунального майна та коштів полтавців. Натомість «Свобода» заявляє, що контролюватиме кожну копійку та кожне рішення. У разі виявлення порушень депутати звертатимуться до правоохоронних органів і громадськості.

Фракція ВО «Свобода» у Полавській міській раді буде працювати у форматі конструктивної опозиції.

Нагадаємо, відразу після сесії 25 лютого лідер фракції "Партія простих людей" у Полтавській міській раді Олександр Шамота заявив про перехід в опозицію.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Свобода #опозиція
Оголошення
live comments feed...