• Головна
  • Полтавчанам не доведеться змінювати документи після проведення декомунізації
17:00, 3 березня 2016 р.

Полтавчанам не доведеться змінювати документи після проведення декомунізації

На сьогоднішньому засіданні ініціативної групи щодо проведення декомунізації в Полтаві звернули увагу, що після закінчення цього процесу, людям не потрібно буде змінювати документи.

До цього часу Полтава залишається єдиним обласним центром, який ігнорує виконання Закону України «Про засудження комуністичного режиму». Однією з причин бойкоту цього процесу полтавчанами є страх перед процесом зміни документів після перейменування вулиць, на яких вони живуть.

Координатор ініціативної групи, депутат міськради від ВО «Свобода» Юліан Матвійчук завірив, що ніякі документи переробляти не треба:

- Всі державні органи будуть повідомлені про перейменування і довгий час буде зберігатися дві назви. Ніяких проблем з перереєрестрацією чи іншими процесами не буде. Тільки після того, як ви захочете перепродати нерухомість чи здійснити інші операції, ви вже отримаєте документи з новою назвою. Зі старою назвою ви можете жити хоч 50-60 років без змін. Щодо паспортів, то їх міняти теж не треба. Коли прийде час вклеювати в нього фотографію, вам вже впишуть туди іншу назву. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Декомунізація #документи
Оголошення
live comments feed...