• Головна
  • Ефект PROZORRO: топ-10 закупівель Полтавщини
17:30, 29 лютого 2016 р.

Ефект PROZORRO: топ-10 закупівель Полтавщини

Підприємства Полтавщини активно долучаються до закупівель через електронну систему PROZORRO.

Так у січні-лютому 2016 року на Полтавщині нараховується 20 завершених тендерів. Окрім того 25 лютого депутати Полтавської міської ради одноголосно підтримали рішення стосовно переходу на систему електронних закупівель PROZORRO розпорядників бюджетних коштів Полтавської міської ради.

Найактивнішими закупівельниками за вказаний період стали Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» та Полтавське обласне бюро судово-медичної експертизи, які завершили по 4 закупівлі у системі PROZORRO. Обласна клінічна лікарня відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім`ї репродукції людини та медичної генетики завершила у PROZORRO 2 тендери. Полтавська філія АТ «Ощадбанк», виконавчий комітет Октябрської районної у місті Полтаві ради, ГУ Казначейської держаної служби України в Полтавській області, Зіньківський дитячий будинок-інтернат ім. Синяговського, ДП «Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта», Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка та Токарівський психоневрологічний інтернат здійснили по 1 закупівлі.

Найпопопулярнішими товарами у лютому-січні 2016 року на Полтавщині стали: електротехнічне устаткування, одяг та взуття, будівельна продукція, нафтопродукти, протипожежне обладнання, гумові матеріали, хімічна продукція, офісна та комп’ютерна техніка, транспортне та медичне обладнання.

ТОП 10 (1)

ТОП 10 (1)

Відтак на закупівлі первинних батарей та частин до них ДП «Полтавська дирекція УДППЗ «Укрпошта» зекономило 13360 гривень (74%) від запланованих 18000, Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на закупівлі робочих рукавиць зекономили 86500 гривень (13,4%) від запланованих 64 500 гривень. Це ж підприємство під час закупівлі термоізоляційних матеріалів заощадило 4200 гривень (30%) від запланованих 14000 гривень. Одразу два закупівельники Виконавчий комітет Октябрської районної у місті Полтаві ради та Токарівський психоневрологічний інтернат зекономили 3230 гривні (9,2%) від запланованих 34750 гривень на закупівлі бензину та дизпалива. Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» закупило пожежні респіратори і, скориставшись електронною системою PROZORRO, заощадило 2630 гривень (16,6%) від запропонованої першочергово суми в 15800 гривень. Управління капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації на закупівлі шин та камер заощадило 2310 гривень (44,4%) від запланованих 5200 гривень. Полтавське обласне бюро судово-медичної експертизи планувало закупити етилового спирту на 18 000 гривень, натомість економія склала 1030 гривень (5,7%). Головне управління державної казначейської служби заощадило 745 гривень (8,9%) від 8400 гривень на закупівлі стрічкових картриджів. Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка зекономив 710 гривень (16,1%) від 4400 гривень на закупівлі автозапчастин. Зіньківський дитячий будинок-інтернат ім. Синяговського закуповуючи підгузники для дорослих та дітей зекономив 300 гривень (10%) із запланованих 3000 гривень.

Тож, зазначені показники засвідчують ефективність та реальну економію від проведення закупівель у електронній системі PROZORRO.

Юлія Злепко

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #закупівлі
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...