• Головна
  • Директор ПАТ «ПЗМС» розповів, чому підприємство продовжує експортувати товари до Росії
18:31, 26 лютого 2016 р.

Директор ПАТ «ПЗМС» розповів, чому підприємство продовжує експортувати товари до Росії

Голова акціонерного товариства «Полтавський завод медичного скла» (ПЗМС) Олександр Кудацький розповів про те, чому полтавське підприємство продовжує підтримувати бізнесові відносини з Російською Федерацією, адже враховуючи ситуацію, яка склалася в країні, деякі політичні сили вимагають повного розірвання торгових відносин з країною-агресором.

За словами Кудацького, підпорядковане йому підприємство завдяки експорту, зокрема частка Росії в загальному обсягу становить 20%, активно наповнює бюджет країни і області, а також допомагає Українській армії.

- Я вів перемовини з представниками місцевої «Свободи», зокрема з Юліаном Матвійчуком (голова міської організації ВО «Свобода», ред.), я йому розповідав, що можна розгромити російські банки в Україні, це зробити просто. Але сенс який? Потрібно розбиратися і з’ясовувати, як ці банки кредитують наше виробництво і підприємства.

Кудацький розповів, що товари, які підприємство експортує до Росії ніяк не може нашкодити українській державності чи безпеці. Крім того, підприємство отримує прибуток від такої співпраці і податки сплачує саме до українського бюджету. Всього підприємство експортує в інші країни близько 40% своєї продукції.

- Якщо ми зараз відмовимося від цього експорту, то 50 мільйонів гривень, як мінімум, держава недоотримає коштів у вигляді податків. На ці кошти, якщо так на це поглянути, ми купили тепловізори для АТО,  бронежилети. І всіх співробітників підприємства, яких мобілізували, ми повністю екіпірували. Також віддали в зону АТО новий транспортний засіб. Виходить, що все це зроблено на кошти агресора. Тому пропозиція ВО «Свободи», що потрібно виходити на європейський ринок… Я хочу їм запропонувати їм ексклюзивне право реалізовувати нашу продукцію в Європі.

Кудацький зазначив, що підприємство б залюбки змінило російський ринок збуту на європейський, якби це було б можливо, адже в Європі більшість фармакологічних підприємств працює в режимі повного циклу, тобто тару для ліків виготовляє самостійно.

Що ж власне до Росії, то Кудацький зазначив, що два підприємства в Росії, які працювали у цій сфері, не витримавши конкуренцію з продукцією «ПЗМС» збанкротували. І саме це є справжньою економічною війною, вважає Олександр Миколайович.

Директор «ПЗМС» наостанок додав, що крім поповнення бюджету, завод співпрацює з підприємствами в інших регіонах, що додатково створює робочі місця та розвиває економіку всієї країни в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #"ПЗМС" #завод #Росія
Оголошення
live comments feed...