• Головна
  • Волонтери ініціативи iGov підписали меморандум про співпрацю з керівництвом Полтавської ОДА
18:00, 24 лютого 2016 р.

Волонтери ініціативи iGov підписали меморандум про співпрацю з керівництвом Полтавської ОДА

Волонтерська група по впровадженню порталу онлайн-послуг iGov у Полтаві підписала меморандум по співпрацю з керівництвом Полтавської ОДА. Про це повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

Підписанню передувала зустріч представниці даної волонтерської групи Альони Гончаренко і першого заступника Полтавської ОДА Андрія Пісоцького минулого тижня. Вони обговорили перспективу впровадження порталу iGov для послуг населенню, які можуть надавати структури Полтавської облдержадміністрації.

Портал iGov — це некомерційний проект, який створено для боротьби з корупцією в сфері надання державних послуг громадянам та бізнесу, а також покращення взаємодії держави з громадянами. На даний момент на сайті онлайн доступно 230 послуг, скоро з’являться 38, ще 741 перебувають у роботі.

Представниками зі сторони волонтерської групи була Альона Гончаренко та Юлія Городчаніна, з боку керівництва ОДА — Андрій Пісоцький.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький переконаний, що даний сервіс допоможе облдержадміністрації краще обслуговувати мешканців Полтавщини:

—​  Перехід державних послуг в онлайн — це загальноукраїнська тенденція. І ми радо долучаємося до цього процесу. Переконаний, що старт роботи цього порталу на Полтавщині полегшить життя громадянам, яким необхідні певні послуги від держави, так і чиновникам, для яких зменшиться кількість паперової роботи. Дуже приємно, що в Полтаві є така активна молодь, яка готова конструктивно працювати для зміни країни.

Волонтер даної ініціативи у Полтаві Альона Гончаренко, яка разом з групою працює запровадженням порталу онлайн-послуг, впевнена в успішності iGov на Полтавщині:

—​ Підписання меморандуму дозволить у найкоротші терміни впровадити в Полтаві та на території області доступні сервіси електронних державних послуг. Завдяки їх інтеграції в мережу Інтернет забезпечуватиметься прозорість діяльності органів, що надають різноманітні адміністративні послуги, значно підвищиться їх якість та швидкість, і, головною перевагою є те, що все це буде в онлайн-режимі. Полтавська область виходить на якісно новий рівень надання державних послуг. Ініціативні групи iGov вже активно працюють в Лубнах та Миргороді.

Варто зазначити, що підписання даного документу не означає, що з завтрашнього дня полтавці зможуть користуватися порталом iGov для економії свого часу та зусиль. Тепер Полтавська ОДА разом з волонтерської групою визначать найпопулярніші у населення області послуги і працюватиме над їх якнайшвидшим впровадженням.

Також досить велика частина роботи по впровадженню сервісу — навчання чиновників, які працюватимуть через iGov і їхнє керівництво, яке контролюватиме якісне виконання роботи.

Нагадаємо, що на рівні міста волонтери також активно адвокатують дану ініціативу. Петиція за впровадження iGov у Полтаві зібрала 250 необхідних голосів на сайті міськради і обов’язкова до розгляду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Меморандум #волонтерська група #портал іGov
Оголошення
live comments feed...