• Головна
  • Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписав меморандум про співпрацю
18:29, 24 лютого 2016 р.

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписав меморандум про співпрацю

23 лютого 2016 року директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас та виконуюча обов’язки директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району Вікторія Усова домовились про співпрацю.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району опікується незахищеними верствами населення та надає широкий спектр соціальних послуг, в тому числі організовує роботу «соціального офісу» (виїзд мобільних бригад в населені пункти за місцем проживання малозахищених осіб). Мобільна бригада складається зі спеціалістів різних напрямків та відділень. Це і працівники відділення соціальної допомоги вдома, відділення соціально-медичних послуг, відділення соціально-побутової адаптації ті інші.

Відтепер до складу такої мобільної бригади будуть включені і працівники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Тобто, особи Полтавського району, які не мають можливості звернутись за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги самостійно, матимуть змогу отримати консультацію та подати свою заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги в тому населеному пункті, де вони проживають, а то й навіть на дому.

Нагадаємо, Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава. Вул. Міщенка, 2, довідки за телефоном -50-27-22, 50-27-29.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правова допомога #вторинна
Оголошення
live comments feed...