На Полтавщині стартував пілотний проект з покращення здоров'я

На Полтавщині стартував спільний пілотний Проект Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та Швейцарської Агенції Розвитку та Співробітництва «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». 

Неінфекційні захворювання – «вбивці №1» в Україні, – повідомила керівник Проекту Джеррі Маквіні. Найбільшк українців помирають через серцево-судинні паталогії.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак додав, що серед причин смертності мешканців області 70% посідають хвороби системи кровообігу, треба посилити  заходи профілактики та в цілому змінити систему надання  медичної допомоги.

На перший план вийдуть лікарі загальної практики-сімейної медицини Центрів первинної медико-санітарної допомоги та працівники навчальних закладів, щоб сформувати нові підходи у поведінці молоді, сформують орієнтир на здоровий спосіб життя.

Конкретні спільні кроки посадовці зазначили у розробленій обласній стратегії дій з профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями.

проект неінфекційні хвороби
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі