• Головна
  • На Полтавщині 2400 учасників АТО отримають 3500 гектарів землі
18:03, 1 лютого 2016 р.

На Полтавщині 2400 учасників АТО отримають 3500 гектарів землі

У Полтавській області до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування із заявами про отримання землі звернулись 4 015 учасників АТО. Землевпорядники надали 2401 військовому дозволи на розроблення проектів землеустрою на ділянки загальною площею 3501 гектар. Із загальної кількості 1787 дозволів на площу 3090 га учасникам АТО надали у Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області.

Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

Військовослужбовці отримують землі різного цільового призначення. Найбільша кількість земельних ділянок відведуть для особистого селянського господарства. Під ці потреби військові отримають 1906 ділянок (79% від виданих дозволів) площею 3443,61 гектара. Для будівництва житлового будинку та господарських споруд учасники АТО використають 277 ділянок (майже 12% від усіх дозволів) площею 34,13 гектара. Ще 218 ділянок (9%) площею 23,31 га призначені для ведення садівництва.

Щоб задовільними потреби учасників АТО, які виявлять бажання отримати землю на території регіону, землевпорядники зарезервували на Полтавщині майже 5 000 га земель. Військові можуть ознайомитись із матеріалами про вільні ділянки у відкритому доступі на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Довідково:

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #АТО #земля
Оголошення
live comments feed...