• Головна
  • Полтавські комунальники закупили сміттєвози за завищеною ціною
12:11, 28 грудня 2015 р.

Полтавські комунальники закупили сміттєвози за завищеною ціною

КП «КАТП 1628» поставив Полтавському комунальному автотранспортному підприємству №1628 сміттєвози за завищеними цінами. Про це йдеться в ухвалі Октябрського районного суду міста Полтави від 27 листопада.

Полтавське КАТП №1628 7 квітня цього року придбало у ТОВ «Торговий Дім «Будшляхмаш» 11 сміттєвозів за 21,52 млн грн.

Спецтехніка мала бути новою (рік випуску 2014 або 2015). Крім того, кузов та технологічне обладнання повинні виготовлятися у заводських умовах з дотриманням сертифікаційних вимог.

Але фактично чотири поставлені сміттєвози були 2013 року випуску. Це суперечить умовам документації конкурсних торгів. Такі автомобілі мали бути дешевшими.

Крім того, два автомобілі, які за наданими фірмою сертифікатами були виготовлені в Росії, за даними Державної фіскальної служби насправді вироблені в Білорусі. Їх імпортувало ТОВ «З іноземними інвестиціями «ТД «МАЗ-Україна».

Ще два автомобілі, які «Будшляхмаш» вказав як імпортовані, за даними ДФС на територію України не ввозилися.

Наразі розслідування у справі триває.

Засновником і директором ТОВ «Торговий Дім «Будшляхмаш» є Мирослав Гуйван, відомий як голова наглядової ради та основний акціонер ПАТ «Спецбудмаш», яке в цьому році отримало від Нацгвардії підрядів на 28,89 млн грн. До цього підприємство у 2013-2014 рр. виграло тендери на 6,23 млн грн.

«Торговий Дім «Будшляхмаш» є одним з найбільших постачальників техніки для державних та комунальних замовників. Протягом 2011-2015 рр. фірма виграла тендери на 474,09 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #комунальне підприємство #КАТП #сміттєвоз

Коментарі

Оголошення
live comments feed...