• Головна
  • Полтавські рятувальники отримали нового керівника
16:04, 18 грудня 2015 р.

Полтавські рятувальники отримали нового керівника

Сьогодні, 18 грудня в головному управлінні ДСНС представили нового керівника. Ним став Салогуб Володимир.

18 грудня у актовій залі Головного управління ДСНС України у Полтавській області, за участі директора Департаменту персоналу ДСНС України Олександра Доценка та заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Романа Товстого відбулося представлення колективу начальника Головного управління Салогуба Володимира Анатолійовича.

 На початку засідання, директор Департаменту персоналу ознайомив присутніх з наказом Голови ДСНС про звільнення за угодою сторін колишнього начальника Головного управління Віктора Дейнеги та подякував йому за роботу в складний час, за організовану на належному рівні роботу особового складу та виконання завдань за призначенням. Віктор Григорович подякував рятувальникам за спільну роботу та побажав новому керівнику успіхів, нових досягнень та звершень.

Директор Департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко ознайомив особовий склад Головного управління з наказом Голови Служби:

«Наказом Голови ДСНС України №694 призначити на посаду начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Салогуба Володимира Анатолійовича.Володимир Анатолійович родом з Полтавщини, починав службу з посади пожежного», - зазначивОлександр Доценко.

Начальник Головного управління Володимир Салогуб подякував Голові ДСНС України Миколі Чечоткіну та голові Полтавської обласної державної адміністрації Валерію Головку за надану довіру.

«Я добре знаю колектив Головного управління, тож можу запевнити, що ми прикладемо всіх зусиль аби завдання, які стоять перед Службою, виконувались якісно, своєчасно та результативно. Пріоритетними завданнями є недопущення корупції, забезпечення пально-мастильними матеріалами, технічним обладнанням, форменим та спецодягом особового складу підрозділів області, збереження життя та недопущення травмування вогнеборців під час ліквідації надзвичайних ситуацій та подій»,- наголосив Володимир Анатолійович. 

Вітаючи новопризначеного начальника Головного управління, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий зауважив, що Полтавській гарнізон є серед кращих в системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

«Незважаючи на складний час в країні, спільні Програми обласної влади та Головного управління будуть виконані. Цей рік показав наскільки важче ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій, ніж проводити профілактичні заходи з їх попередження», - підкреслив Роман Іванович.

Після офіційного представлення, директор Департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко вручив чергові звання співробітникам служби цивільного захисту, заступник голови Полтавської ОДА вручив кращим рятувальникам за вагомі досягнення у службі грамоти обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ДСНС #керівник #Салогуб

Коментарі

Оголошення
live comments feed...