Полтавець Андрій Інкін зі сцени «Х-фактору» освідчився коханій дівчині

Четвертий прямий ефір популярного співочого шоу «Х-фактор» на телеканалі СТБ став особливим для фіналіста з Полтави Андрія Інкіна.

Ще напередодні ефіру співак заявив, що цей ефір для нього буде неймовірним. Андрій виконав дуже романтичну пісню одного з суддів проекту Андрія Хливнюка, лідера гурту «Бумбокс». Пісню «Кохана» Інкін присвятив, звісно, своїй дівчині Оксані, яка була присутня в залі.

Під час виконання пісні на великому екрані з’являлися їхні спільні фото. А по завершенню пісні Андрій запросив на сцену Оксану, де і освідчився їй. Дівчина відповіла згодою, а глядацький зал привітав освідчення юнака гучними оплесками.

А от судді проекту були не дуже задоволені вчинком Андрія. Так Сергій Сосєдов гостро розкритикував те, що сталося. Він заявив, що такому не місце на сцені і назвав вчинок співака «фальшивим».

Ніно Катамадзе ж натомість привітала Андрія, і розповіла, що на її концертах молоді люди неодноразово влаштовували романтичні освідчення і вона завжди підтримувала і допомагала закоханим. Автор пісні Андрій Хливнюк теж порадів за юнака.

Що ж до тренера Інкіна, Ігоря Кондратюка, то він неоднозначно висловився з приводу освідчення, проте все ж таки підтримав юнака. Крім того, Кондратюк розповів, що під час зйомок проекту «Шанс» він двічі ставав свідком публічних освідчень зі сцени, проте кожен раз вони були невдалими в майбутньому, тому побажав Андрію з Оксаною зруйнувати стереотип і прожити разом до платинового весілля.

Читайте також екслюзивне інтерв'ю з виконавцем.

Полтава х-фактор освідчення Інкін
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі