Салони краси, солярії, сауни, SPA, Полтава - заклади та розважальні комплекси

Студия L,салон красоты и SPA
67 переглядів в червні
Росток, центр вертебрології, масаж
11.6 дуже добре
464 перегляди в червні
NeuroKinesis, клініка неврології та кінезіотерапії в Полтаві
12 дуже добре
220 переглядів в червні
Spartak GYM,сауны и бани
12 дуже добре
94 перегляди в червні
Біостимул, косметологія
122 перегляди в червні
Турист, сауна у Полтаві
11.67 дуже добре
112 переглядів в червні
67 переглядів в червні
8.67 добре
64 перегляди в червні
12 дуже добре
61 перегляд в червні
54 перегляди в червні

Салони краси, солярії, сауни, SPA в Полтаві

Салон краси – це храм, до якого більшість жінок здійснюють паломництво. Цьому є просте пояснення – на радість сучасним Афродітам косметологія та наукові дослідження в області медицини дозволяють отримувати своєчасну допомогу шкірі та волоссю, робити їх міцними та красивими. Тому салони краси, солярії, сауни, SPA завжди будуть мати попит серед прекрасної половини людства.

Які послуги пропонують мешканкам міста заклади догляду за зовнішнім виглядом?

Навіть влітку у жінок не завжди є можливість приймати сонячні ванни тоді, коли у них є вільний час. А у холодну пору року це взагалі не можливо, при звичайних обставинах звісно. Тому винахід такого досить простого та доступного обладнання як солярій – це справжня панацея для сучасних красунь, яким за роботою іноді немає коли відвідати пляж. До його переваг відноситься можливість поступового, точно відміряного за часом придбання загару, при чому «без смуг», його можна відвідувати у вільний час та будь яку погоду.

Солярій може бути як окремим закладом, так й входити до складу великих центрів краси. Окрім цієї, безумовно корисної для шкіри опції, такі організації мають ще масу можливостей поліпшити зовнішній вигляд шкіри та волосся жінок. Серед найбільш популярних опцій косметичних салонів є:

лазерна та фотоепіляція;

видалення папілом, бородавок, пігментних плям, судин;

чистка;

пілінг;

ліфтинг;

макіяж;

манікюр;

педикюр;

послуги перукаря;

масажі;

SPA-процедури.

До останніх відносяться такі методи використання дарів природи, які комплексно діють на шкіру та організм людини в цілому. Серед процедур, що використовуються при цьому курсі, немає таких, які б не були відомі людству з давніх часів. Ще з періоду античності було помічено – використання води, або грязі та солей з моря та окремих джерел, сприяє не тільки поліпшенню зовнішнього виду, а й покращенню здоров’я взагалі.

До напрямків, які використовуються при виконанні SPA-процедури відносяться таласотерапія, бальнеотерапія та грязелікування. Перша – має на увазі застосування у косметичних цілях дарів моря – солі, водоростей, грязі піску. Бальнеотерапія використовує різні мінеральні джерела. Наприклад, термальні басейни поліпшують кровообіг, активізують обмін речовин. Грязелікування засноване на використанні насичених мінералами грязей. Також у SPA-процедурах активно застосовуються ароматичні масла, трави, бальзами.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри