«Мисс Экостиль - 2012»

Ливишко Юлия
Голоси: 113
Киричок Анастасия
Голоси: 70
Бобок Анна
Голоси: 62
Довгаль Вика
Голоси: 36
Кобыляшная Анна
Голоси: 27
Бугаевская Ярослава
Голоси: 27
Реутская Даша
Голоси: 24
Головань Марина
Голоси: 22
Матвиенко Юлия
Голоси: 21
Доблеля Катерина
Голоси: 18
Шиян Инна
Голоси: 15
Про конкурс
1
экостиль дама

Полтавський міський будинк культури

«Мисс Экостиль - 2012»

ЛОГОТИП
0532_banner_210x100
лого колизей
лтава jpg
лого галерея льону
лого фаберлик
лого мирра
лого ламбре
лого кораловый клуб
лого конвалия

Тема екології дуже популярна сьогодні. Вважається гарним тоном говорити про «проблеми матінки-природи» та о «приречених нащадках»... І забувати про те, що під нашими вікнами, як і раніше ростуть дерева, співають птахи, літають метелики, дзюрчать річки ...

Краса - це готовність на ділі подбати про матір-землю.

Всесвітній день навколишнього середовища вважається одним з найбільш важливих подій екологічного календаря і щорічно відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. Щорічне святкування дня довкілля допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів.

Ми представляємо перший на Україні конкурс присвячений Екології. Гасло якого: "Краса на захисті природи!" Наша задача обрати найвродливішу дівчину уособлює природу нашого краю, яка стане обличчям майбутніх екологічних проектів і показати як, лише трохи змінивши погляд на навколишній світ, можна жити з ним в гармонії не порушуючи Законів Природи.

Саме цьому дню ми присвячуемо фестиваль-конкурс краси «Мисс Экостиль -2012». 2 червня у залі полтавського городського будинку культури оберуть найгарнішу дівчину, чія краса схожа на природу нашого краю.

Крім цього в на конкурсі-фестивалі ви зможете побачити покази по темам еко-моди і еко-маркету і побачити виставку майстрів, що працюють з еко-тематикою.