Жінка-весна

Жінка-весна
1 місце
Анна Калашнікова
Хочу представити на конкурс фото моєї куми. Вона дуже творча, гарна, фотогінічна, профе іонал своєї справи( працює хореографом), можна ще продовжувати багато що про неї, адже талантів у неї достатньо. Любимо її зате, що вона у нас є!!!
2 місце
Ольга
Добрый день,меня зовут Ольга,я очень жизнерадостная и весёлая. Очень люблю животных, в 2019 моя жизнь перевернулась у меня появилась маленькая доченька, которую я очень сильно люблю?Хотела бы принять участие в вашем конкурсе
3 місце
Юлианна Зима
Юлианна Зима! Как раз очень актуально, для последнего дня зимы.
4 місце
Іванова Вікторія та Леся
Іванова Вікторія та Леся
5 місце
Олічка Голуб
Моя радість моя гордість.Суть життя мого.Люблю саме найбільше на світі
6 місце
Олена Виноградська
Я просто хочу бути... Бути в серці кожного, хто мене чекає. Дарувати світло, турботу, ніжність та зігрівати своїм теплом. Любов'ю наповнювати кожне серце. Вселяти надію та віру в те, що все буде добре. Завжди ваша весна
7 місце
Наталля
Это моя мамуля Наташа Самый близкий и родной человек. Она настоящая весна
8 місце
Анжела
Це я - Анжела дівчина-весна! Творча особистість, пишу вірші, пісні, малюю, обожнюю весну та своє життя! ________________________________ "ВЕСНА!!!..." Весна. Прийшла весна Наповнила серця любов'ю Пташина пісня голосна Все вмите живою водою... В серці мрії оживають Прискорене серцебиття Мої очі щастям сяють Я закохана в це життя... Весна. Красуня - весна Розмальовує цвітом сади Вона всюди, в повітрі, у снах Від зими майже зникли сліди... Усміхається сонцем світанок Прокидається весь живий світ Вже тепліший тепер кожен ранок Вже весна нам шепоче: "Привіт!".... Весна. Настала весна Всіх красою зачарувала Ясні посмішки нам принесла І в життя мене закохала...
9 місце
Ярослава
Люблю себя за понимание За веру в лучшее, за жизнь За свою дочку, за свою маму За искренность своей души. За доброту, за красоту, за ум Стремление к теплу. За устремленность, за игривость За справедливость и открытость.
10 місце
Швец Яна Юрьевна
Швец Яна Юрьевна. Это я)) мама двоих прекрасных деток и просто любимая жена
11 місце
Школьна Елена Витальевна
Школьна Елена Витальевна
12 місце
Вікторія Пасько
У душі справжня весна!
13 місце
Наталия
Меня зовут Наталия. Работаю в сфере медицины- доктором. Люблю себя за то, что нравится помогать людям. Обращаются многие просто за советом.
14 місце
Анна
Найрідніша моєму серцю людина- МАМА? Вона наша берегиня, порадниця, опора, підтримка, захисниця? І навіть через сотню кілометрів, які нажаль розділяють нас, її любов гріє наші сеця і душі! Вона: ЛЮБОВ, ЛАСКА, ТЕПЛО! Її сміх окриляє☺ Завжди привітна та весела! Вона наша КОРОЛЕВА! Королева- АННА?❤
15 місце
Аліна Ворожка
Аліна Ворожка
16 місце
Вікторія та Діана
Мене звати Вікторія,а це моя кохана племінниця Діанка❤
17 місце
Яна Серебрич
Мені 22 роки. Я мамочка чудово Синочка Єгорки..Люблю весело проводити час, танцювати. Ніколи не залишу друзів в біді. Захоплююся спортивними мотоциклами. Люблю свого чоловіка та сина.
18 місце
Гречишина Анюта
На фото моя донька Гречишина Анюта. Ми всі її любимо за те, що вона добра, весела, життєрадісна!
19 місце
Анастасія
Моя донечка їй 5 років. Я іі сильно люблю, вона шматочок мого серця, моєї душі
20 місце
Світланка
Ти поруч зі мною в найбільш хвилюючі моменти мого життя, твоє плече моя опора. Ти-моя найрідніша сестричка?‍♂️??? Моя Світланка
21 місце
Олександра
Олександра, сенс мого життя, моя донька!!!
22 місце
Школьна Нина Игоревна
Школьна Нина Игоревна
23 місце
Елена Романкова
Если Вам интересно, то я снимаю разные интерактивные видео, веду репортаж с концертов, рекламирую товары. Приглашаю в гости https://www.youtube.com/c/ElenaRomankova777 Приятного просмотра!
24 місце
Вікторія
Молода мама та дружина
25 місце
Анастасія
На фото моя сестра Анастасія. Я дуже люблю її, бо вона завжди посміхається і має добре почуття гумору!
26 місце
Елена
Её зовут Елена, она мне любимая женщина. Я её люблю за то что она просто у меня есть.
27 місце
Нина Феликсовна
Мы - семья Во главе - наша бабушка, добрый доктор Айболит. Ее дочь - медболит. Внучка Нина - "Золушка"
28 місце
Аліна
Це моя донечка Алінка,їй 10 березня виповниться 9 років.Вона щира,ласкава,ніжна дівчинка.Найкраща в світі донечка.Ми всі її дуже любимо!!!
29 місце
Марина
На фото я-жінка весна
30 місце
Вікторія
Радію сонцю та останньому дню весни
31 місце
Юлия
Человек праздник:)
32 місце
Олена
Олена! Чудова жінка та матуся маленького дива Маратика!
33 місце
Ныркова Юлия Вячеславовна
Працюю викладачем в УМСА
34 місце
Погрiбна Олена
Погрiбна Олена,технiк лаборант на ТОВ"Бурат"
35 місце
Вікторія
Вітаю! Мене звати Вікторія.Обожнюю своїх двох донечок та люблю займатися рукоділлям.
36 місце
Юлія
Предприниматель. "Обожаю весну". Особенно начало её
37 місце
Кокович Нина Феликсовна
Кокович Нина Феликсовна
38 місце
Світлана
Самое ценное и дорогое в жизни - это наши дети. Какое счастье быть матерью! Даже не верится, что уже 33 года как я мама. У меня родилась дочка. И когда все говорили в то время, это хорошо, что дочь, помощница, я этого не понимала. Но спустя годы смысл этих слов понимаешь, как никто другой. И я с гордостью могу сказать: "Моя дочь - самая лучшая на свете!" Ведь она у меня вышивает бисером картины, рушники, хорошо готовит, помогает с уборкой в доме. Моя дочь не жёсткая, всегда откликнется на беду, не предаст товарищей. Застенчивая, большая редкость в наше время. От её улыбки на сердце становится теплее. Светланка - как солнышко, которое выглянуло из-за туч. Её мечта детства - собака и кот, которую она осуществила. Она их очень любит и тщепитильно относится к уходу за ними. Ответственна к своей профессии - провизор. Много у неё и терпения. Всегда ходит на тренинги повышения своих знаний и умений. Старается помочь словом и делом клиентам в аптеке, где работает. Мне очень повезло с дочерью. Я знаю, она не изменится, не станет плохой, а будет ещё лучше ведь скоро появится на свет её долгожданная дочка и нужно будет стать для крошки примером. Я верю что это под силу моей Светланке. Вот какая у меня дочь. Я горжусь ей! Мой ребёнок самый лучший.
Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

Увага!

  1. Спроби накрутки голосів будуть припинятися. Перевірка голосів по накрутці відбувається  5 березня 2020 та по закінченю голосування. 
  2. Спроби  збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відравки посилань друзям, прохання проголосувати у соціальных мережах та на форумах, вважаються легальними.

До Міжнародного жіночого дня видання 0532.ua та наші друзі і партнери вирішили організувати найчарівніший конкурс цієї весни – «Жінка-весна». Умови конкурсу надзвичайно прості, а подарунки – приємні та милі серцю кожної жінки. Щоб взяти участь у конкурсі просто:

  1. Надішліть на редакційну пошту editor.0532@gmail.com або на Вайбер – 099-532-05-32 фото своєї коханої жінки (як варіант – своє власне фото, або фото мами, подруги, сестри, доньки).
  2. Підпишіться на нашу сторінку у соціальній мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/poltava0532ua/ 

Та на наших спонсорів: 

Вкажіть імя жінки, зображеної на фото. Розкажіть – хто вона для вас і за що ви її любите.

Під час конкурсу читачі нашого сайту оберуть трійку найкращих учасниць. І кожна з них отримає приємний подарунок від наших партнерів.

І місце  – романтична вечеря на двох у ресторані «Аристократ» 8 березня, той хто отримає найбільшу кількість голосів

ІІ місце – приз-сертифікат на 1000 гривень від сучасної полтавської клініки Lytvynenko Clinic  https://www.facebook.com/LytvynenkoClinic/ , отримає подарунок за 2 місце в голосуванні

ІІІ місце – сертифікат на 1000 гривень від шоу-руму студії-ательє kostenkova_studio отримає подарунок за 3 місце в голосуванні

Участь у конкурсі є безкоштовною.

Фото приймаються до 2-го березня.

Старт голосування на сайті – 2-го березня.

Оголошення переможців – 7-го березня.

Конкурс чесний, тому «накручені» голоси не будуть зараховуватися (адміністратор перевіряє голосування за ІР-адресами)

Чекаємо на ваші світлини та бажаємо вам успіхів!

Партнери