1. Голосувати можна один раз за кажного з учасників с одного компьютера. Спроби накрутки голосів будуть припинятися. Перевірка голосів по накрутці відбувається  10 лютого 2020 та по закінченю голосування. (Голоса з одного компьютера більше 1 раза видаляються)
  2. Спроби  збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відравки посилань друзям, прохання проголосувати у соціальных мережах та на форумах, вважаються легальними.

1.Надішліть ваше романтичне фото, можливо весільне фото. На нашу редакційну пошту editor.0532@gmail.com, або вайбер 099 532 0532. до 7 лютого.

2. Підпишіться на нашу сторінку у фейсбуці https://www.facebook.com/poltava0532ua/ та сторінки наших спонсорів 

https://www.instagram.com/aristokrat.poltava/

https://www.instagram.com/ruslan7ii,

https://www.instagram.com/wineworld.com.ua/

3. Розкажіть про історію кохання або знайомства, трошки про себе, за бажанням. Вкажіть свої імена та скільки триває ваше кохання.

Участь у конкурсі – безкоштовна!

Фото приймаються до 07 лютого 2020 року.

Старт голосування, публікація на сайті - 08 лютого 2020року.

Оголошення переможця 13 лютого 2020 року.

Конкурс чесний, тому «накручені» голоси не зараховуються, кожне голосування перевіряє адміністратор за IP адресою. Переможець обирається за допомогою рандом. Відео додається.

1 місце. Головний приз-перемога у голосованні, вечеря у ресторані «Аристократ», подарунок від ТМ «Вина Світу». Переможе той хто набере найбільшу кількість голосів.

2 місце. Другий приз- фотосесія love story від полтавського фотографа Титаренко Руслана та подарунок від ТМ «Вина Світу». Обирається рандомно, за номером.

3 місце. Подарунок від ТМ «Вина Світу». Адреси магазинів у Полтаві: вул. Європейська, 66, майдан Незалежності, 1б  https://instagram.com/wineworld.com.ua(Інстаграм), https://www.facebook.com/wineworldcomua/(Facebook).

Успіхів!