Вкусняшки від Сашки

Вкусняшки від Сашки
Ванічка

Після водних процедур

Макс

Хелоувін

Михайло

Типу в літаку

Яна Тютюнник

селфі

Анастасія Романовська

Дуже хочу перемогти!)

Даня

за роботою

Вікторія

В осінньому парку

Відгуки та коментарі

Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

Оголошуємо переможця, тож головний приз забирає Ванічка!!! Вітаємо та чекаємо тебе за подарунком )

 0532.ua та торгова марка «Вкусняшки від Сашки» оголошують конкурс. Умови його – надзвичайно легкі та прості. А переможець зможе виграти небагато-немало – цілий мішок насіння «Сашка» та інші смаколики торгової марки!

Насіння «Сашка» - не лише смачне та якісне, але й рідне, адже виготовлене на Полтавщині з екологічно чистої сировини. Цікаво, що у процесі виготовлення кожна насінина проходить кілька ступенів контролю якості, перш ніж потрапить до пачки.

Виробництво насіння «Сашка» має сертифікат на відповідність європейським стандартам управління безпекою харчових продуктів.

Саме тому: «Насіння «Сашка» - реальна вкусняшка!» І завжди смакує для всієї родини.

Щоб взяти участь у нашому конкурсі, зробіть креативне фото із насінням «Сашка» та надішліть на «Вайбер» нашого редакційного телефону +38(099)532-0532. Потім ми виставимо усі знімки на голосування. І той конкурсант, який отримає найбільшу підтримку, зрештою, забере свій мішок насіння від «Сашки». Важливо! Кожен голос перевіряється за IP адресою адміністратором сайту, тому повторне голосування не буде зараховано.

Фото на конкурс приймаємо до 8 листопада 2019 року.

9-го листопада розпочнеться голосування за кращий знімок.

А 22-го листопада ми оголосимо ім’я щасливого переможця!

Успіхів! І чекаємо на ваші з «Сашкою» світлини!

(Під призом мається на увазі придбання його за 0,10 грн.

Приз складається з:

Насіння соняшника обсмажене "Сашка" 50 г, 10 пачок, Насіння соняшника обсмажене підсолене "Сашка" 50 г 10 пачок, Насіння соняшника обсмажене "Сашка" 140 г 3 пачки, Насіння соняшника обсмажене підсолене "Сашка" 140 г 3 пачки, Насіння соняшника обсмажене Znatne 180 г 3 пачки, Насіння соняшника обсмажене "Відбірне" 80 г, 5 пачок,. Арахіс обсмажений в асортименті 30 г. - 6 пачок)