Спроси у юриста

 
 

  
                              Уважаемые посетители сайта!


        В данном разделе Вам  постараются  помочь предоставив бесплатную     юридическую консультацию on-line  -  юристы  "Правова група ХіТ". Для получения более полной и точной консультации необходимо  подробно изложить свою ситуацию и задать конкретный вопрос.
     Обращаем Ваше внимание, что консультация без анализа документов, изучения доказательств, не всегда бывает полноценной. Если Вы не можете получить полноценный ответ на этом сайте, Вы  можете записаться на личный прием для получения подробной и платной юридической консультации.
 
 
«ТОВ ПРАВОВА ГРУПА ХІТ»
вул. Кагамлика, 72 
Тел.  +38(095) 504-50-50
         +38(095) 302-00-34                    
  E-mail:    lg-hit@ukr.net    
  Сайт:    pravova-grupa-ht.prom.ua

                 
Внимание!

Ответы на Ваши вопросы могут появляться с некоторой задержкой.

Убедительная просьба не задавать провокационных вопросов, не касающихся юридических и правовых сторон, и не вносить комментарии, т.к. данная страница не является форумом.
                          

Правова група ХіТ – динамічна юридична компанія з молодою цілеспрямованою командою. Пріоритетним для нас є комфорт та спокій наших клієнтів, тому ми готові працювати для захисту Ваших інтересів без перерв і вихідних.
Якщо ви шукаєте юрист Полтава – звертайтесь до нас. Ми пропонуємо і надаємо правову допомогу як бізнесу, так і населенню. Досвід спеціалістів нашої компанії дозволяє як на найвищому рівні вести системний юридичний супровід аграрного, будівельного, торгівельного бізнесу тощо, представляти Ваші інтереси в сфері корпоративного, податкового і господарського права, врегульовувати будь-які спірні питання, які виникають у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування, так і вирішувати Ваші проблеми зі спадщиною, розлученням або кредитними боргами. Хороший адвокат – це запорука результативності справи.
Ми розуміємо, що кваліфікація юриста в сукупності з відданим відношенням до клієнта та індивідуальним підходом до вирішення або попередження правової проблеми – це надійна формула успіху для наших партнерів, а отже і для нас.
Юридична консультація безкоштовно.