З кожним днем добровільне медичне страхування (ДМС)отримує все більший попит серед населення України. Статистика захворювань в Україні і світі жахлива, з кожним роком кількість хворих збільшується, а медичні послуги дорожчають. Відповідальність за власне життя та здоров’я та здоровя близьких нам людей лежить лишена нас.

Саме тому необхідно дізнатись про можливості фінансового захисту на випадок погіршення стану здоров’я та оформити поліс медичного страхування. Адже кожна людина гідна отримувати якісне медичне обслуговування, обстеження та лікування.

Сьогодні, на жаль, далеко не кожен має можливість оплатити медичні послуги. Та і не все можна вилікувати в Україні…

Про те, як захистити себе та свою сім’ю від фінансових проблем пов’язаних з погіршенням здоров’я та забезпечити себе чи свою близьку людину вчасним та якісним лікуванням, не тільки в Україні, а і в найкращих клініках світу, не витрачаючи на це власних грошей,Ви можете дізнатись в нашій новій рубриці«Консультація з медичного страхування».

Як обрати правильний захист серед безлічі пропозицій на ринку страхування, не сплачуючи зайвих грошей та отримати необхідний танадійний фінансовий захист Ви можете запитати в нашого експерта.

Ясько Оксана - незалежний фінансовий консультант з убезпечення життя , експерт з питань управління особистими фінансами, створення фінансової подушки безпеки, фінансового захисту в непередбачуваних ситуаціях пов’язаних з життям і здоров’ям людини, інвестування грошей та створення пасивного доходу. Має досвід роботи в сфері страхування більше 3х років. Сотні оформлених договорів страхування життя, договорів медичного страхування та інвестиційних договорів.Засновниця та голова ГО «Клуб «Мама і Я» - розвиток жінок, які перебувають у декретній відпустці, віце-президент ГО «Ділові Українські Жінки» в Полтавському регіоні з питань особистого розвитку, організатор та спікер семінарів та тренінгів з основ фінансової грамотності.

Офіс за адресою: м.Полтава, вул. Степового Фронту, 48