Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль

Минулої ночі, близько 5-ї години ранку біля будинку, в якому проживає журналіст Громадського Тб. Полдтава Анатолія Мележика згорів автомобіль. Що стало причиною загорання наразі з'ясовують правоохоронці.

Як повідомили на сайті Громадського.ТБ Полтава, займання сталося приблизно о 05:15, 20 жовтня. АвтомобільВАЗ-2105 знаходився поруч з домом, де проживає журналіст ГромадськогоТБ.Полтава Анатолій Мележик. На місце події уже за кілька хвилин прибули пожежники та представники міліції.

Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль, фото-1 Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль, фото-2

Що стало причиною займання автівки – встановить експертиза.  Як зараз виглядає машина, можна побачити на фото.

Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль, фото-3 Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль, фото-4 Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль, фото-5 Минулої ночі у журналіста Громадського.ТБ згорів автомобіль, фото-6

Сам власник авто вважає, що пожежа пов’язана із його професійною діяльністю, адже на початку місяця машину вже зламували, а ще раніше на пошту Полтавського Громадського Телебачення приходив лист з погрозами. Слід зазначити, що на задньому склі автомобіля є наклейка з логотипом Громадського Тб.

Відомо, що ГромадськеТБ.Полтава останнім часом активно висвітлювало  теми, що стосуються підкупу виборців кандидатами на посаду міського голови. 

Цікаво, що автомобіль був зламаний 3 жовтня, на наступний день після виходу сюжету  «Прибічники Матковського «не бачать», як він роздає аптечки». Ще раніше, 30 вересня, Полтавське Громадське Тб виклало сюжет «Цукор vs. Аптечки: чим «купують» виборців Полтави», який викликав чималий резонанс серед глядачів Громадського.

Полтава журналіст Громадське пожежа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі