• ФК «Полтава» поступається на виїзді лідеру
11:21, 18 жовтня 2015 р.

ФК «Полтава» поступається на виїзді лідеру

Поєдинок між «Оболонь-Бровар» та ФК «Полтавою» завершився перемогою киян 3:1.

17 жовтня, в Києві на стадіоні «Оболонь-Арена» ФК «Полтава» провела свій виїзний матч проти місцевого клубу «Оболонь-Бровар». Київська команда, яка фактично стала наступником «Оболоні», вливається в чемпіонат і повертає свої колишні позиції. Після двох сезонів у другій лізі підопічні Сергія Солдатова вперше піднялися в перший дивізіон і поступово вириваються в список лідерів нинішнього чемпіонату.

З перших хвилин зустрічі ініціативніше виступали господарі поля, які вже на четвертій хвилині святкували перший забитий гол – Ілля Коваленко зробив простріл у штрафну «Полтави», Кучинський вибив м'яч за штрафну, де ніхто на підборі не пішов під удар, Сахнюк скористався цим моментом і забив дебютний у цій зустрічі гол - 1:0.

«Городяни» не очікували такого початку, але пішли вперед виправляти свою помилку. Олексій Зозуля отримав передачу в штрафний і з гострого кута пробив по воротах «пивоварів», проте відзначитися не вдалося. Команди грали на зустрічних курсах, але забити до перерви так ніхто і не зміг.

У другій половині зустрічі футболісти ФК «Полтава» вміло почали гру. Знову мав можливість забивати Олексій Зозуля, який після пасу від Насибуліна пробивав по воротах, але м'яч під час польоту влучив у ногу Костянтина Коваленко і від рикошету міг залетіти у ворота, однак на шляху «сфери» в черговий раз став голкіпер киян Назарій Федоровський. А вже в наступному моменті Назарій був безсилий – арбітр призначив штрафний удар в районі тридцяти метрів. Стандарт узявся виконувати Стеценко, який феєричним ударом послав м'яч у сітку воріт - 1:1.

Втім, нічийний рахунок протримався близько шести хвилин. Вже на 66-ій хвилині «Оболонь-Бровар» відновив свою перевагу. Ілля Коваленко з глибини поля зробив подачу у штрафний майданчик «Полтави», там Аблітаров відпасував головою на Гордійчука, який і вирішив долю моменту - 2:1.

Фактично крапку в протистоянні господарі поставили на 75-ій хвилині, збільшивши свою перевагу до двох м'ячів. Гордійчук виконав подачу в штрафну, де захисник «біло-чорних» невдало зіграв головою на ближній стійці, переправивши м'яч на дальню штангу, а там знаходився Артем Фаворов, який головою і завершив цей момент. 3:1 - «Оболонь-Бровар» зберігає другу позицію. У свою чергу ФК «Полтава» зазнає поразки і має тиждень для того, щоб зробити роботу над помилками напередодні обласного дербі з комсомольським «Гірник-спортом».