Полтавці отримають електронні медкарти з наступного року

Наступного року в Україні за фінансової підтримки Світового банку почнеться впровадження проекту електронних медичних карт і реєстрів пацієнтів. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, повідомляє Укрінформ.

"У нас є на це гроші Світового банку, і вже з 2016 року ми почнемо створювати єдину електронну систему обліку пацієнтів та електронних медичних карток", - сказав Квіташвілі.

Він розповів, що в клініці Державного управління справами (ДУС) учасникам конференції продемонстрували електронну інформаційну систему, яка об'єднує 13 медустанов ГУД і 40 тисяч пацієнтів. За словами Квіташвілі, такі "оазиси", де електронна система супроводу пацієнта вже побудована на 100%, є також у Полтаві, Кіровограді, Херсоні, але вони не об'єднані між собою.

"Тут нам показали ідеальну систему, яка зможе працювати по всій країні. І мені дуже приємно, що така велика робота вже зроблена і, в принципі, демонструє все те, що ми хочемо зробити в реформуванні охорони здоров'я", - зазначив міністр.

Він розповів, що в електронну медкарту вноситься вся інформація про діагнозі і лікуванні пацієнта на первинному і вторинному рівні. "І що найголовніше - в електронну карту, яку нам показали тут, вже включені всі розцінки, вся витратна частина, і пацієнт бачить не тільки роботу лікаря, але і до останньої ампули скільки було витрачено на процедуру", - підкреслив Квіташвілі.

Нагадаємо, раніше МОЗ підписав з ЮНІСЕФ меморандум, згідно з яким дитячий фонд ООН буде закуповувати ліки для України.

медкарти лікарні Квіташвілі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі