Анна Бенюк: «Я хочу повернути Полтаві статус духовної столиці України»

Як відомо, Анна Бенюк балотується в кандидати міської та обласної ради, представляючи партію «Укроп». Що саме співпало в поглядах партії та доньки найуспішного мера Полтави розповіла сама Анна.

Що саме з ваших рис чи минулого досвіду допомагає вам здобувати прихильність людей?

Слід розпочати з самого мого походження. З дитинства я не цуралася праці, всі літні канікули проводила в селі у бабусі. Мені дуже подобалося дбати про домашніх тварин та допомагати рідним у їх господарських трудах. В той час я мріяла стати ветеринаром.

Щодо рис, то я – доволі відкрита для спілкування особистість і завжди з позитивом сприймаю усе нове. Усіх людей я звикла сприймати з позитивної сторони. Крім того, я дуже відповідальна і завжди готова прийти на допомогу.

- З якими проблемами люди найчастіше звертаються до Вас? Які з них, на ваш погляд, необхідно терміново вирішувати?

Найчастіше люди звертаються з тими проханнями, з якими вони оббивають пороги високих кабінетів: отримати субсидію, кваліфіковану консультацію юриста, допомогти у вирішенні соціальних питань. Звертаються також і громади. Їх турбують колективні питання: ремонт будинку або під’їздної дороги, побудова дитячого майданчику тощо. Ми всі знаємо, у якому стані зараз знаходяться всі ці конче необхідні людям об’єкти.

Термінового вирішення потребують питання соціальної безпеки та допомоги. Люди вимушені сьогодні просто виживати, і я вважаю за необхідне допомогти їм так, як тільки можу.

Серед загальнодержавних проблем слід назвати, безумовно наш військовий стан. Лише завдяки нашим волонтерам армія одягнена, обута, захищена та нагодована. Можу зазначити і свій скромний вклад у діло підтримки обороноздатності України: нещодавно я за власний кошт придбала для армії двісті комплектів військової форми, значну кількість бронежилетів, берців, багато харчів. Загалом, я неодноразово передавала гроші та гуманітарну допомогу для солдат АТО, організовувала кампанії по збору коштів. Для того, щоб впевнитися, що все передане в повному обсязі доходить до воїнів, я вирушила в саму зону АТО. Ця поїздка дала мені можливість власними очима побачити, в яких надзвичайно важких умовах живуть захисники нашої вітчизни. Під час цієї поїздки я познайомилася з багатьма солдатами. Це є дуже мужні та хоробрі люди, які захищають наше з вами мирне небо, щодня ризикуючи своїм життям. Там же я познайомилася і з Народним депутатом України, героєм майдану Володимиром Парасюком, з яким і співпрацюю з питань гуманітарної допомоги. Завдяки йому я ближче познайомилася зі Львовом, досвід керівників якого в багатому збираюся застосовувати в Полтаві. Я впевнена, що якби мій тато був зараз живий, то незалежно від того, чи займав би якусь високу посаду, чи ні, він би також відгукнувся на поклик совісті та усіляко допомагав військовим.

Анна Бенюк: «Я хочу повернути Полтаві статус духовної столиці України», фото-1

- Чи є, на Вашу думку, якісь головні засади успішної діяльності в якості депутата міської ради?

Перш за все – чесність та підзвітність громаді. Люди мають знати, куди витрачається кожна копійка та кожна хвилина роботи обраного ними представника. По-друге, не варто недооцінювати сімейний досвід. Анатолій Тихонович Кукоба був справжнім батьком для міста. Багато в чому свій управлінський талант він передав мені. Разом із моїм професійним досвідом можна говорити про прекрасні передумови для здійснення змін на краще.

Третім фактором варто назвати довіру народу. Як я казала раніше – люди не соромляться звертатися до мене з самих різних питань. Це свідчить про те, що народ вже сприймає мене, як свого представника.

- Яке Ваше бачення подальшого розвитку Полтави?

Я хочу повернути Полтаві статус духовної столиці України. Для цього найкраще за все використовувати досвід міста Львова: відновлювати знищені історичні місця, пильніше берегти ті, що наразі ще не розпродані нинішньою владою.

Крім того, я вважаю за необхідне робити ставку на виборців – створювати нові робочі місця з достойною оплату. Мої земляки є дуже талановитими людьми. Проте умови, в яких вони зараз опинилися усіляко заважають їхнім талантам повністю розкритися та проявити себе.

Щоб не бути голослівною, вважаю за необхідно описати декілька конкретних кроків. В сфері землеволодіння – буду організовувати систему, за якої невеликі земельні ділянки можна буде отримати в оренду безкоштовно, застосовуючи принцип «використовуй, або втратиш» стосовно землі. Крім того, необхідні програми держзамовлення і державно-приватних інвестицій у стратегічні галузі з високим технологічним потенціалом: важке машинобудування, вагонобудування, видобувна промисловість. Ці галузі потребують особливої державної підтримки.

Це перші та основні кроки, які особисто я збираюсь реалізовувати.

- Ви багато згадуєте про нинішню міську владу. Як Ви особисто оцінюєте її діяльність?

Нажаль нічого оцінювати. Олександр Федорович Мамай згадав про місто лише напередодні виборів. Безоплатний цукор, одноразові виплати бабусям… Все по стандартному передвиборчому сценарію. Тим не менш, увесь цей час між виборами місто жило практично без мера. Полтава, нажаль, стала занедбаною, лише недавно розпочався ремонт доріг. В жахливому стані знаходяться лікарні, дитсадки. А між іншим, ресурси на підтримання усіх цих соціальних установ, державою виділяються. Де вони осідають? На це питання немає відповіді.

- Яким чином Ви намагаєтеся організувати співпрацю зі своїми виборцями?

Шляхом особистих зустрічей. Мій телефон та громадська приймальня будуть завжди доступні та відкриті. Кожна людина має право бути почутою, а я вважаю за необхідне вирішувати всі питання при особистому контакті.

Полтава. кандидат "Укроп" Анна Бенюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі