У Полтаві затримали жінку-наркодилера (ФОТО)

Жінка протягом тривалого часу займалася виготовленням та розповсюдженням наркотиків. Крім того, у квартирі полтавки наркозалежні люди пост ійно вживали наркотики.

Як повідомили в УБНОН УМВС України в Полтавській області, працівники управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС Полтавщини затримали мешканку Полтави, яка протягом тривалого часу займалася виготовленням та розповсюдженням наркотичних речовин. Крім того, жінка надавала свою квартирунаркозалежним особам для вживання наркотиків.

У ході обшуку квартири підозрюваної міліціонери виявили та вилучилиполімерний пакунок  (близько 18 г) з «псевдоефедрином», шприц з «ангідридом оцтової кислоти» масою близько 1,4 г та пакунок з«метамфетаміном» масою близько 0,3 г.

Кримінальні провадження розпочаті за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів у великих розмірах); частиною 2 статті 317 Кримінального Кодексу України(організація, утримання місць для незаконного вживання, виготовленнянаркотичних засобів); частиною 3 статті 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів).

У Полтаві затримали жінку-наркодилера (ФОТО) (фото) - фото 1
У Полтаві затримали жінку-наркодилера (ФОТО) (фото) - фото 1

 У Полтаві затримали жінку-наркодилера (ФОТО) (фото) - фото 1

 

Полтава наркодилер наркотики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі