В Полтаві вчительку можуть притягнути до адміністративної відповідальності за агітацію

13 жовтня від члена громадської організації «Опора» до чергової частини Київського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що на вікні гуртожитку одного з професійно-технічних закладів Полтави, вивішено плакат з агітацією за одного з кандидатів у мери Полтави.

По прибутті на місце події, працівники слідчо-оперативної групи райвідділу встановили, що агітаційний плакат на вікні гуртожитку розмістила мешканка цієї кімнати, 36-річна викладачка даного навчального закладу. У своїх поясненнях вона повідомила, що підтримує кандидата у мери, інформацію про якого розмістила, і таким чином хотіла це продемонструвати іншим людям.

Дії жінки наразі кваліфікуються за частиною 14 статті 212 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених місцях), проводиться подальша перевірка. Жінці загрожує накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Міліція нагадує усім полтавцям про те, що відповідно до підпункту 5 пункту 9 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» (обмеження щодо ведення передвиборної агітації) забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху.

Нагадаємо, в Полтаві правоохоронці затримали трьох чоловіків, які в центрі міста розповсюджували "чорну" агітацію проти одного з кандидатів на посаду міського голови.

вибори агітація штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі