Олександр Кудацький: «Партія «Рідне місто» та її лідер Олександр Удовіченко – саме те, що потрібно Полтаві»

У складні часи економічної кризи ПАТ «Полтавський завод медичного скла» не втрачає обертів. Але з головою правління Олександром Кудацьким говоримо не про нові ринки збуту й якість продукції, а про місцеві вибори.

Олександре Миколайовичу, як Ви оцінюєте стан, у якому нині перебуває Полтава?

Є в виробничій сфері таке поняття – неповний цикл. Ось і з Полтавою ця біда – люди вибирають мера, щоб він на них працював, розвивав місто, одне слово, дають йому великий кредит довіри. І він справді працює, але в режимі неповного циклу – для своєї кишені.

Думаю, якраз сьогодні прийшов час змінити цю ненормальну, з десятирічним строком давності, ситуацію. Мені набридло чути порожні обіцянки, мені набридло спостерігати, як Полтава перетворюється на занехаяне село. Тому я прийняв для себе рішення взяти участь у виборах як кандидат у депутати Полтавської міської ради.

Отже, що потрібно змінити в першу чергу?

Я хочу, щоб місто працювало як єдиний злагоджений механізм. Порядок – перш за все. Буде порядок – буде робота, соціалка, дешевий хліб, транспорт. Необхідно прищемити хвоста чиновникам, які зажиріли, сидячи на «відкатах» і нічого не роблять для Полтави. Як годинник, будуть працювати комунальники. Люди бачитимуть, куди йдуть їхні гроші. Все чітко, конкретно, без фантазій і дешевого популізму.

Хто, на Вашу думку, здатний такі перетворення здійснити?

Це сила, яка об’єднує людей для конкретних справ, а не для балаканини. Вважаю, що тільки партія «Рідне місто» та її лідер Олександр Удовіченко – саме те, що потрібно Полтаві, вони встановлять найвищу планку для всіх очільників міста. Ці досвідчені фахівці цінують зв'язок з полтавцями, отже, знають, чого ті хочуть від влади, й чого теперішня влада не здатна забезпечити. Великий плюс — те, що вони мають чітку програму, яка вирішить першочергові проблеми жителів.

Деякі кандидати здійснюють відвертий підкуп виборців. Як Ви до цього ставитеся і що б порадили людям у такому випадку?

Вони не тільки підкуповують, а й застосовують «чорні» передвиборчі технології. Бачу тут з їхнього боку лише розгубленість і страх.

Звертаюся до всіх, хто хоче бачити Полтаву комфортною і красивою: голосуйте за патріотів рідного міста, а не за безвідповідальних обіцяльників. Вони думають про себе і свої закордонні маєтки, ви їм байдужі. Дивіться на речі тверезо, довіряйте розуму, а не емоціям. Тоді виграєте ви, а не вони.

Кудацький Удовіченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі