• Головна
  • Полтавська влада — на другому місці Всеукраїнського рейтингу прозорості
12:10, 8 грудня 2011 р.

Полтавська влада — на другому місці Всеукраїнського рейтингу прозорості

ГО «Центр політичних студій та аналітики» провів четвертий щомісячний Всеукраїнський моніторинг відкритості органів влади щодо надання публічної інформації на запити

Такий рейтинг складають у рамках проекту «Знати, щоб діяти!» за підтримки громадської кампаніі «Новий Громадянин». Це вже четвертий моніторинг, результати якого стосуються роботи облдержадміністрацій та міськрад обласних центрів.

Роботу влади експерти оцінювали за трьома категоріями: «Не надали відповідь», «Не вчасно надала відповідь», «Не в повному обсязі надали відповідь». При цьому Полтавська ОДА потрапила у третю «погану номінацію».

Але за результатами чотирьох хвиль запитів у нашої обласної влади результати хороші. Так, ОДА отримала 3,50 бали, розділивши таким чином ІІ місце з волинянами, івано-франківцями та сумчанами у Всеукраїнському рейтингу прозорості. При цьому кращими за ним із результатом у 3,75 бали були Тернопільська та Херсонська ОДА. А ІІІ місце посіли органи виконавчої влади АР Крим, Вінницької, Кіровоградської та Харківської областей.

Полтавська міська рада — також серед кращих. Вона на ІІ місці разом із волинянами, владою Житомира і Івано-Франківська. Кращі обласні центрі у плані прозорості міськрад — Вінниця і Суми. Третє місце — у Миколаєва, Рівного та Чернівців.

При цьому антирейтинг очолили Одеська ОДА та Тернопільська міськрада.

За даними експертів проекту «Знати, щоб діяти!» дане дослідження може містити похибку в 0,25 бали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...