• Головна
  • На Полтавщині школярі разом з пенсіонерами в'яжуть шкарпетки солдатам
16:02, 10 жовтня 2015 р.

На Полтавщині школярі разом з пенсіонерами в'яжуть шкарпетки солдатам

У Лубнах   в приміщенні центральної районної бібліотеки ім. В.Малика відбувся майстер – клас «Зв’яжи шкарпетки солдату». Центр діалогу і порозуміння, що діє на базі бібліотеки зібрав учнів Лубенської загальноосвітньої школи № 2  та   більше  десятка бабусь, які розгорнули і свій фронт роботи -  в’язали шкарпетки для українських військових.

Захід ініціювала Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», а посприяв у його проведенні відділ в справах сімї, молоді та спорту Лубенської міської ради, повідомили на сайті міськради.

«Наш проект діє вже рік. Самотні люди похилоговіку, пенсіонериможуть прийти до нас, і ми надамоконкретнудопомогу, розважимо, займемокорисною справою, в якій вони проявлять своїталанти та вміння. Так у нас і виниклаідея провести акцію для допомогивоїнам АТО, а саме - нав'язати солдатам теплихвовнянихшкарпеток», - говорить керівник проекту Олександр Чепур.

1 dsc_0038

1 dsc_0038

До своєрідної акції долучилось чимало небайдужих. Це і державні і громадські організації.

«Бібліотека має давню традицію проведення різного роду заходів для осіб похилого віку: гуртки, навчання, зустрічі  відвідують пенсіонери різного віку. Для них це можливість спілкуватись з молоддю», - говорить працівник бібліотеки Тетяна Сафронова. 

Нитки для в'язання бабусі отримали завдяки участі у проекті «Надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку, особливо тих, хто постраждав від націонал соціалізму», що реалізується за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє»в рамках програми «Місце зустрічі: Діалог».

«Осінь стає холоднішою, а отже і захисників потрібно вдягати тепліше», - переконані учасниці поважного віку, які , незважаючи на вік, активно включилися в цю справу.

На завершення заходу учні Лубенської загальноосвітньої школи №2, які не тільки переймали досвід в’язання від бабусь, написали теплі послання. А до учасників завітали волонтери котрі мають передати теплі речі солдатам на Сході України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #лубни #шкарпетки
Оголошення
live comments feed...