Полтавські студенти взяли участь в інтернаціональному семінарі в Німеччині, присвяченому деескалації конфлікту та миру на сході України

13-23 вересня 2015 року в містах Тюбінген, Ляйнфельден-Ехтердінген (Німеччина) пройшов інтернаціональний семінар під назвою «На шляху до деескалації та миру на сході України».

Проект підтримується програмою „MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді“ Фонду "Пам'ять,відповідальність та майбутнє" (EVZ), Міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом Роберта Боша.Участь в проекті взяли 18 представників з України, Росії та Німеччини - це студенти, які мають активну життєву позицію, займаються громадською діяльністю, досконало володіють англійською та німецькою мовами.

З Полтави участь у поїздці до Німеччини взяли: Дарина Приходько - студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Богдан Сулаєв - студент Полтавської юридичної академії імені Ярослава Мудрого, Владислав Романяк - студент Полтавської аграрної академії, а також Єлизавета Семенова та Маргарита Тертична- студентки Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Полтавські студенти взяли участь в інтернаціональному семінарі в Німеччині, присвяченому деескалації конфлікту та миру на сході України, фото-1

В ході семінару учасники обмінювалися інформацією про свою країну, презентували самобутню національну культуру та ділилися власними думками. Також молодь ознайомилась з роботою мерій міст Тюбінген та Ляйнфельден-Ехтердінген, взяла участь у тематичних екскурсіях із акцентом на політичну систему Німеччини. Полтавські студенти відвідали Раду Европи в місті Страсбург.

Основною метою таких зустрічей є розвиток демократичних цінностей і міжнародної співпраці молодих людей з різних країн.

Велика вдячність відділу культури міста Ляйнфельден-Ехтердінген та особисто Алені Треніній за організацію на високому рівні візиту та реалізацію програми перебування полтавських студентів.

Організаторами заходу приділена велика увага щодо зміцнення наявного німецько-українського молодіжного партнерства та підтримці нових ініціатив.

Автор: Богдан Сулаєв, студент Полтавської юридичної академії імені Ярослава Мудрого

Полтава студенти Німеччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі