У Полтаві народилася трійня

25 серпня у родині з Великобагачанського району сталася знаменна подія. Подружжя Колос Леся та Анатолій стали батьками відразу трьох немовлят! У родині, яка дуже довго чекала на появу первістка народилася трійня!  

Заступник головного лікаря з акушерства та гінекології Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, керівник обласного перинатального центру Вікторія Ващенко зазначила, що за час існування закладу у перинатальному центрі народилося 3 трійні (заклад відкрито у 2012 році). Діти з’явилися передчасно, на 31-му тижні вагітності шляхом кесаревого розтину. «Трійні у нас – велика рідкість, а от двійні народжуються часто, до 80-90-та на рік», - розповіла Вікторія Ващенко.

Завдяки сучасній медичній базі фахівці Полтавського обласного перинатального центру працюють за методами, які практикують у кращих світових клініках. Результати роботи модернізованого закладу третинного рівня підтверджують, що медики Полтавщини вміють і можуть супроводжувати вагітних із проблемами, приймати ускладнені пологи, виходжувати новонароджених у кризовому стані, а також надавати необхідну медичну допомогу жінкам та немовлятам у післяпологовий період.

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

Полтава трійня немовлята
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі