Львів'янин привезе до Полтави «Листи з того світу»

Сергій Бут родом з Галичини. У 2011 році, після відвідин Личаківського кладовища, починає писати свій перший роман – «Листи з того світу». У 2014 році книга отримала відзнаку на конкурсі «Коронації слова» і була опублікована.

«Листи з того світу» вже встигли отримати чимало схвальних відгуків від читачів, колег-письменників та філологів.

За сюжетом книги, Андрій Багрій, студент-археолог, під час реставрації старовинного склепу на Личаківському кладовищі у Львові знаходить дивну схованку. У ній – лист невідомої жінки, яка благає того, хто знайде послання, врятувати її дочку. Хлопець вирішує знайти цю жінку і потрапляє у вир несподіваних та небезпечних пригод...

Як зазначає сам автор, за час роботи над книгою, йому випала нагода відвідати багато міст Західної України: Мукачеве, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, а також Вінницю та Умань. Побував навіть у Москві, де навпроти Київського залізничного вокзалу працював над книгою.

Окрім вечірньої презентації, Сергій проведе зустріч о 16:00 у Полтавській міській бібліотеці-філіалі №4 (вул. Фрунзе, 141). На цей захід вхід вільний.

Організаторами є незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus», а також Полтавська міська-бібліотека філіал №4. Презентації відбудуться за підтримки мецената Андрія Гурніка.

Що? Презентація роману Сергія Бута «Листи з того світу».

Афіша (1)
Афіша (1)

Де?  Арт-паб «Хмільний Бик» (вул. Ватутіна, 2).

Коли? 7 жовтня о 18:30.

Скільки? 15 грн. (крім того, на презентації можна буде придбати роман).

Роман Коржик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»

Полтава листи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі