Геннадій Кернес прибув заздалегідь на судове слухання до Полтави

Сьогодні в Київському районному суді має відбутися чергове судове слухання у справі міського очільника Харкова, якого разом з його охоронцями звинувачують у побитті та катуванні двох активістів харківського Євромайдану.

Як стало відомо, підсудний у супроводі своїх охоронців та  захисників прибув на слухання вчасно. Це вже десяте слухання по рахунку. Проте, на попередніх слуханнях справу так і не почали розглядати по суті. 

Нагадаємо, на минулому засіданні суддя Антонов заслухав всі попередні клопотанні сторони захисту Геннадія Кернеса, після чого виніс рішення всі їх відхилити. Загалом захист харківського міського голови виніс близька 50 клопотань. Окрім цього суд частково задовольнив клопотання прокурора Ганілова. Останній вимагав змінити запобіжній засіб для Геннадія Кернеса та його охоронців – щоб вони не виїжджали без дозволу суду за межі міста реєстрації. Антонов залишив Кернеса на поруках екс-нардепа та олімпійського чемпіона з боротьби Ельбруса Тадеєва, а ось для охоронців змінив запобіжний засіб.

Окрім цього на минулому засіданні Антонов видалив з зали суду вже другого харківського активіста та наголосив, якщо наступного разу буде порушуватися громадський порядок в судовій залі, засідання буде негайно перенесено.

Цікавим є той факт, що сьогодні вперше немає харківських громадських активістів, які традиційно влаштовують біля суду гучний перфоманс з музикою та танцями.

Читайте також Як активіста Бистріченка не пускали на судове засідання по справі Кернеса (ВІДЕО)

Полтава суд Кернес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі