Велосипедистів Полтави запрошують на майстер-клас з першої домедичної допомоги

Майстер-клас з першої домедичної допомоги для велосипедистів проведуть сумісно з громадською організацією «Медичний спецпідрозділ Баррі» та Полтавським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Особливу увагу на занятті буде приділена наданню домедичної допомоги у разі отримання травм при ДТП.

Коротка програма заняття:

1. Презентація фільму «Людині погано. Полтава» (спільне виробництво ГО «Медичний спецпідрозділ Баррі» та Полтава KEEP'IT)

2. Лекція та майстер-клас на тему: «Основи надання першої домедичної допомоги при дорожньо-транспортних пригодах».

Тривалість заняття: 1-1,5 год.

Майстер-клас організований як новий напрямок навчання у ВелоШколі, що з травня діє у місті в рамках проекту «Полтава велосипедна». До цього у ВелоШколі навчання відбувалось за трьома тематичними блоками:

1) основи догляду за велосипедом (технічний огляд велосипедів)

2) навички їзди по місту, ПДР для велосипедистів (для тих, хто вміє кататись на велосипеді, але погано орієнтується в ПДР, не вміє або боїться їздити містом)

3) майстер-клас з навчання їзди на велосипеді (для початківців, які не вміють або дуже погано вміють їздити на велосипеді)

Проект «Полтава велосипедна» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» та ГО «Асоціація велосипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад». Проект розроблений і впроваджується ініціативною групою громадських організацій «СІТІ ЛАБ» та «ВелоПолтава».

Коли: 8 жовтня 2015 р., початок о 18:30

Місце проведення: вул. Соборний майдан, 15 (Суспільна служба України в Полтавській області).

Довідково

ГО «СІТІ ЛАБ» — урбан-платформа міста Полтави, створена у 2014 році. Метою діяльності є сприяння сталому розвитку Полтави та підвищення рівня комфорту у містах. Велосипедизація є одним із напрямів діяльності організації.

Полтава допомога велосипедисти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі