На Полтавщині жінки-в’язні допомагають українській армії

Ув'язнені швачки готуються відправити військовим зимові комплекти.

У жіночій колонії на Полтавщині ув'язнені шиють українським військовим спальники та форму. На закрійному цеху працюють багато засуджених, родом із нині окупованого Донбасу та анексованого Криму. Усі жінки хочуть волі як для себе, так і для батьківщини.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Наразі ув'язнені виробляють велике замовлення для бійців у зоні АТО. Вони розуміють, для кого працюють, тому особливо стараються. Інструкторка засуджених швачок зазначає, що браку майже не буває, тому що всі з досвідом. Хтось набив руку, бо відбуває вже не перший термін, а новачки навчалися близько року, перш ніж сісти на швейну машинку.

Військова форма з-за ґрат обходиться державі до 200 гривень за пошиття, а спальники  - до 150 гривень. Ув'язнені швачки за свою роботу отримують зарплату, а за особливі старання – дострокові звільнення.

Наразі жіноча колонія вже пошила понад вісім тисяч комплектів для військовослужбовців. До кінця року затримані планують пошити ще десять тисяч, але вже із подвійним утепленням. Вже найближчим часом перші утеплені комплекти поїдуть у зону АТО.

жінки колонія форма військові армія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі