В Миргороді заборонили йти на виборі однофамільцям міського голови

Миргородська міська виборча комісія на своєму засіданні 1 жовтня 2015 року прийняла рішення про відмову в реєстрації двом кандидатам на міського голову Соломасі Сергію Вікторовичу та Соломасі Станіславу Миколайовичу.

Громадянська мережа ОПОРА повідомляє, що незареєстровані кандидати мають однакові прізвища з чинним міським головою Миргорода Соломахою Сергієм Павловичем. Наразі двійники планують оскаржити в судовому порядку рішення виборчої комісії.

У свою чергу працівники виборчої комісії будуть звертатись до прокуратури Полтавської області та до УМВС України в Полтавській області про невідкладну перевірку щодо намагання кандидатів- двійників зареєструватися.

В Миргороді заборонили йти на виборі однофамільцям міського голови, фото-1
В Миргороді заборонили йти на виборі однофамільцям міського голови, фото-2

Зазначимо, що згідно частини 1 та 2 статті 6 Закону України “Про місцеві вибори”:

Участь громадян України у місцевих виборах є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у місцевих виборах.

Місцеви вибори є вільними. Виборцям забезпечуються умови для вільного формування своєї волі та її вільного виявлення приголосуванні.

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що дії  з боку “двійників” є введенням в оману виборців , з метою “відтягування” голосів у рейтингових кандидатів, за рахунок спекуляції іменем діючого міського голови та відомого політика.

ОПОРА слідкуватиме за подальшими діями комісії та незареєстрованих двійників.

ОПОРА
Соломаха Миргород вибори реєстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі