• Головна
  • Микола Білокінь не є «прибічником» Андрія Матковского
15:13, 3 жовтня 2015 р.

Микола Білокінь не є «прибічником» Андрія Матковского

Сьогодні нами була опублікована стаття «Прибічники Матковського «не бачать», як він роздає аптечки». Під час зйомок журналісти взяли коментар у керівника апарату Полтавської ОДА Миколи Білоконя і задали йому питання:

— Ви засуджували роздачу цукру міським головою Олександром Мамаєм. Яке Ваше ставлення до роздачі аптечок кандидатом на посаду міського голови Андрієм Матковським?

Сьогодні журналістам Громадського ТБ. Полтава зателефонував Микола Білокінь та повідомив, що він не є «прибічником» Андрія Матковского, як назвали його у своїй публікації. За його словами, йому неприємно бути в одному відеосюжеті разом із Сергієм Чередніченко.

Назвавши Миколу Білоконя «прибічником Матковського», журналісти керувалися його словами під час спілкування 1 вересня 2015 року в його робочому кабінеті. Тоді він, як очільник обласного осередку політичної партії «Народний фронт», повідомив нам таку інформацію:

— Зараз ми випрацьовуємо таке рішення, щоб члени партій «Народний фронт» і «Солідарність» об'єдналися і йшли єдиним списком. Тобто буде політична воля, буде рішення, і тоді ми вже будемо підтримувати, або може… Як кажуть, давайте вирішувати проблеми по мірі їх надходження.

З його слів зрозуміло, що кандидата на посаду міського голови Андрія Матковского підтримали і БПП «Солідарність», і «Народний фронт». Але, як каже Микола Білокінь, ми помилилися, і він не є «прихільником» цього кандидата.

Колектив ГромадськогоТБ.Полтава приносить свої вибачення Миколі Білоконю за допущену помилку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Білокінь #Матковський
Оголошення
live comments feed...