• Головна
  • З полтавських колоній по амністії випустять більше 200 осіб
10:30, 28 листопада 2011 р.

З полтавських колоній по амністії випустять більше 200 осіб

У 8 установах виконання покарань Полтавської області утримуються 5147 засуджених. Із цієї кількості лише 4,6% підпадають під дію Закону України «Про амністію у 2011 році», тобто 239 осіб

Як повідомив Юрій Дупак, полтавський прокурор з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, уже на кінець жовтня комісії установ розглянули матеріали щодо застосування амністії відносно всіх засуджених, на яких розповсюджується дія вищезгаданого Закону. Усі підготовлені матеріали були направлені в суди. За результатами їх розгляду звільнено 219 засуджених, 10 засудженим скорочено термін покарання. Відмовлено судом 7 засудженим, причому 2 засуджених письмово відмовилися від звільнення по амністії через закінчення терміну відбування покарання у період дії цього Закону. Чотирьом засудженим суди відмовили на підставі п. «є» ст. 7 Закону України «Про амністію у 2011 році» як злісним порушникам режиму утримання.

У спеціалізованій туберкульозній лікарні при Кременчуцькій виправній колонії № 69 утримуються 228 осіб. Із них звільнено лише 1 засудженого. Відносно цієї особи працівниками установи направленні повідомлення до органів внутрішніх справ, центру зайнятості населення, спостережної комісії за місцем проживання та органам охорони здоров’я про його звільнення.

Оголошення
live comments feed...