• Головна
  • Мамай в чергове проігнорував суд
11:10, 9 вересня 2015 р.

Мамай в чергове проігнорував суд

Сьогодні в Решетилівському районному суді мало відбутися чергове засідання по справі Полтавського міського голови Олександра Мамай. Проте знову Мамай на суд не з’явився.

Про це на власній сторінці у Facebook написав депутат міської ради Олександр Шамота.

«Сьогодні призначене чергове судове засідання по корупцій справі Мамая. Олександр Ковжога, захисник, дякувати богу живий і здоровий, проте Мамая як завжди немає на суді. Спочатку помічник судді Олійник переплутала дату засідання, та надіслала Мамаю повістку із помилкою, потім суддя пішла у відпустку. Тепер суддя Олійник пішла у декретну відпустку бо розуміє зам'яти справу не дамо, а маратись через Мамая не хоче. Схема, яку вони хочуть протягнути – отримати виправдальний вирок до виборів, для цього віддати більш сговорливому судді і закрити справу. Маю надію, що голова Решетилівського суду Беркут при пам'яті і розуміє, резонансу не уникнути», - написав Шамота.

Наразі в Решетилівці активісти пікетують будівлю суду, щоб справу не було зам'ято.

Нагадаємо, судять Мамая за підозру в корупційних схемах. Його обвинувачують, що з метою сприяння у реалізації майнових прав та інтересів падчерки Ірини Климко він не повідомив Полтавську міську раду про наявність конфлікту інтересів при розгляді даного питання. Міський голова виніс питання на розгляд сесії, особисто проголосував за його прийняття, а потім підписав рішення Полтавської міської ради від 17 квітня 2013 року та додаток до нього про надання Ірині Климко дозволу строком на 1 рік розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території земель, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді Полтави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мамай #суд #Шамота
Оголошення
live comments feed...