• Головна
  • Статистики оприлюднили найпоширеніші причини смерті на Полтавщині
12:00, 24 листопада 2011 р.

Статистики оприлюднили найпоширеніші причини смерті на Полтавщині

За 9 місяців цього року мешканців області стало менше майже на 8 тисяч

На 1 жовтня 2011р. в області, за оцінкою, чисельність наявного населення становила 1480 тис. осіб. Упродовж 9 місяців чисельність населення зменшилась на 7730 осіб. Про це повідомив Сергій Артеменко — начальник відділу статистики населення головного управління статистики у Полтавській області.

Зменшення чисельності населення області відбулось за рахунок перевищення кількості померлих над кількістю народжених, яке склало 7718 осіб, та міграційного скорочення населення — 12 осіб.

Природне скорочення населення відбулося в усіх містах обласного значення та районах області. Рівень цього показника найвищий у Чорнухинському районі, а найнижчий — на території Комсомольської міськради.

У структурі причин смерті населення перше місце посідають хвороби системи кровообігу (65,4% від загальної кількості померлих), друге — новоутворення (13,4%), третє — зовнішні причини смерті: нещасні випадки, самогубства, вбивства тощо (6,2%).

За 9 місяців зареєстровано народження 10612 малюків, що на 50 новонароджених (0,5%) менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Загальний коефіцієнт народжуваності у розрахунку на 1000 наявного населення становив 9,5.

Міграційний приріст населення зафіксовано на території Комсомольської міськради, у містах Кременчуці, Лубнах, Миргороді та 19 районах. Поряд з цим у Полтаві та 6 районах спостерігалося міграційне скорочення.

Серед прибулих із-за меж України в область на постійне місце проживання колишні мешканці країн СНД становили 81,0%, інших країн — 19,0%. Серед вибулих з області 54,6% виїхали до країн СНД і 45,4% — до інших країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...