• Головна
  • Столичні журналісти спробують розібратися у корупційних схемах у медичній галузі Полтави
17:31, 7 вересня 2015 р.

Столичні журналісти спробують розібратися у корупційних схемах у медичній галузі Полтави

БО "Лікарняна каса", яка діє у Полтаві неодноразово опинялася в центрі корупційних скандалів. Полтавські активісти і громадські діячі неодноразово намагалися довести, що під виглядом благодійної організації відмиваються величезні кошти.

Столичні журналісти телеканалу ICTV спробували розібратися з цією ситуацією. Що їм вдалося з'ясувати можна буде побачити сьогодні о 20.00 в телепередачі "Дістало!".

"Безкоштовна медицина в Україні, виявляється, не така вже і бідна, як думають наївні пацієнти державних медичних закладів. Нерідко зовні убогі лікарні і поліклініки – дуже багаті, та ще й заробляють «в тіні» величезні суми. Джерелом доходів є вітчизняне ноу-хау під порядною назвою «благодійна лікарняна каса». Це – закрита сфера, яку оберігають від непосвячених затятіше за лікарську таємницю", - йдеться в анонсі до телепередачі.

Журналісти ICTV проникли за завісу таємничості,  щоб з’ясувати, що це за форма викачування грошей і куди йдуть дуже круглі суми. Те, що виявилося - вражає. Про те, як внески у благодійні каси перетворюються на дорогі авто для людей у білих халатах та чому чесні лікарі, які проти участі в темних фінансових оборудках, втрачають роботу – у детективному сюжеті спеціально для органів слідства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #"Дістало!" #журналісти #"Лікарняна каса"
Оголошення
live comments feed...