• Головна
  • На Полтавщині 11 років отримав 23-річний зловмисник, що під час розбійного нападу убив 71-річного чоловіка і поранив його 74-річну дружину
13:30, 23 листопада 2011 р.

На Полтавщині 11 років отримав 23-річний зловмисник, що під час розбійного нападу убив 71-річного чоловіка і поранив його 74-річну дружину

Миргородський міськрайонний суд засудив до 11 років ув’язнення 23-річного чоловіка, який у січні 2011 року смертельно поранив 71-річного односельця і важко травмував його 74-річну дружину.

У січні цього року слідчим відділенням Миргородського міськвідділу за фактом нападу на пенсіонерів було порушено кримінальну справу за ч.4 ст.187 (розбійний напад, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та ч.2 ст.121 (тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Цей молодик увірвався до будинку пенсіонерів з вимогою віддати йому гроші близько 18 години 13 січня. Незговірливим господарям непроханий гість спричинив ножові поранення. Утім, і сам нападник під час скоєння злочину дістав вогнепальну травму від власника будинку, який з останніх сил намагався захистити свою поранену дружину.

Через декілька діб після розбійного нападу 71-річний чоловік помер в реанімаційному відділенні Центральної районної лікарні Миргорода від проникаючого ножового поранення черевної порожнини. Його жінці, яка отримала проникаюче поранення кишечнику, було надано адекватну медичну допомогу.

Миргородським міськрайонним судом Полтавської області злочинця було засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

У судовому засіданні підсудний свою вину в інкримінованих йому злочинах визнав частково, проте її повністю було доведено результатами судового слідства і підтверджено сукупністю належних доказів, безпосередньо перевірених судом. Вирок суду набрав законної сили, повідомив сьогодні ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Оголошення
live comments feed...