• Головна
  • Невідомі зняли банери поблизу офісу «Совісті України» у центрі Полтави
11:19, 3 вересня 2015 р.

Невідомі зняли банери поблизу офісу «Совісті України» у центрі Полтави

Декілька хвилин тому, громадський активіст Сергій Чередніченко повідомив, що невідомі молодики познімали всі банери, які були розставлені від корпусного парку до офісу партії, яку очолює нинішній міський голова Олександр Мамай «Совість України».

Нагадаємо, в офісі партії відбувається видача продовольчих пакунків жителям міста. Наприкінці липня у центрі Полтави з'явилися плакати адресовані полтавцям, які охоче беруть продовольчі пакети від партії «Совість України».

Акцію започаткував громадський активіст, голова "Відродження Полтави" Сергій Чередніченко. Плакати розташовані по дорозі до офісу партії "Совість України". На них звернення до Олександра Мамая: "Мамай, полтавців за цукор не купити", "Мамай, де ж твоя совість" та до полтавців "Цукор бери, але майбутнє онуків не продавай". У такий спосіб активіст хотів привернути увагу полтавців до проблеми підкупу виборців та продажі голосів.

І як щойно повідомив сам активіст: «Щойно невідомі зняли всі банери, які стояли проти роздачі цукру. Двоє хлопців дочекалися, коли людина відійшла купити води і за ці 10 хв зняли 10 банерів».

Сергій Чередніченко пообіцяв, що банери незабаром знову з’являться поблизу офісу партії.

Читайте також Сергій Чередніченко не буде балотуватися в мери Полтави.

Невідомі зняли банери поблизу офісу «Совісті України» у центрі Полтави, фото-3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #банери #Чередніченко #Мамай
Оголошення
live comments feed...