• Головна
  • В громадський раді запропонували посадити усіх на лічильники
16:06, 22 листопада 2011 р.

В громадський раді запропонували посадити усіх на лічильники

Масовий монтаж лічильників на енергоносії пропонується зробити завдяки енергозбереженню

В гострій та діловій робочій атмосфері пройшло чергове засідання круглого столу громадської ради при виконкомі Полтавської міської ради. Спільно з представниками міськвиконкому, лідери громадських організацій обговорили тему енергозбереження.

Як повідомив Анатолій Кривий, член громадської ради, доповідачі розкрили наболілі питання енергозбереження в обласному центрі та вказали на шляхи покращання діяльності виконавчої влади, підприємств, установ, закладів усіх форм власності та громадськості в цій сфері життя міста.

Учасники круглого столу у прийнятому рішенні відмітили, що за 2007-2010 роки обсяги споживання природного газу установами бюджетної сфери практично не зменшуються, а обсяги споживання теплової і електричної енергії, питної води постійно зростають. Витрати на їх оплату суттєво збільшились у бюджетній сфері, промислових і комунальних підприємствах, у кожній сім’ї. Вирішення цієї проблеми, головним чином, залежить від зменшення обсягів споживання природного газу і теплової енергії. В балансі енергоспоживання бюджетних установ, комунальних підприємств, мешканців міста ці види енергоносіїв сумарно складають близько 75%. Рішення даної проблеми знаходиться винятково в площині створення в місті ефективної та постійно діючої системи енергозбереження в усіх ланках суспільного господарства. На думку членів громадської ради, необхідно створити спеціальний проект з питань енергозбереження. Присутні дійшли висновку, що за рахунок підвищення енергоефективності у місті можливо зекономити до 30% бюджетних коштів. Також члени громадської ради рекомендували спрямувати зекономлені кошти внаслідок впровадження енергозберігаючих заходів Програми на оснащення установ і організацій лічильниками води і теплової енергії та приладами регулювання енергозбереження і на проведення енергетичних обстежень.

Оголошення
live comments feed...