• Головна
  • На Полтавщині розширюють дитсадки
17:26, 2 вересня 2015 р.

На Полтавщині розширюють дитсадки

Напередодні першого вересня у селі Супрунівка відкрили додаткову групу в дитячому садочку «Ягідка». Нині під опікою цього навчального закладу понад 148 вихованців, серед них – 25 дітей, які прийшли до нової групи.

31 серпня у дитсадку святкували дві події: ювілей НВК «Ягідка», 30 років, та створення додаткової групи «Калинка». Лише минулої осені на базі цього дошкільного закладу зробили п’яту групу, та відкриття шостої жителі Супрунівки і педагогічний колектив очікували з неменшим нетерпінням.

Вихователі й малеча, як годиться справжнім господарям, чекали гостей на порозі дитячого садка. Хліб-сіль, добре слово та щирі усмішки стали гарним початком зустрічі й роботи оновленого дошкільного закладу.

Крім батьків, сільського голови Володимира Богатиря і директора НВК Оксани Таранець, на свято приїхали голова Полтавської районної ради Василь Степенко, начальник відділу освіти Полтавського району Ольга Сень, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Євгеній Ленський та перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Марченко.

Для всіх присутніх маленькі вихованці у яскравих костюмах влаштували справжній концерт: вітали віршованими рядками, українськими піснями, жвавими таночками. Завітав до святкової зали і веселий Буратіно, аби подарувати золотий ключик від нової групи. Під аплодисменти на вході до групи «Калинка» перерізали червону стрічку: з першого вересня у супрунівському дитячому садочоку «Ягідка» – значне поповнення!

Роздягальня, ігрова, спальня, куточок гігієни – пройшовшись кімнатами групи, ще можна відчути запах нових простирадл, меблів, м’яких килимів. Тут для малечі буде вдосталь місця, світла, забавок, а головне – уваги.

Володимир Марченко поділився враженнями від створених умов. Перш за все, він зауважив: у такій атмосфері діти дійсно отримуватимуть належне виховання. З цим погоджується й начальник відділу освіти Полтавського району. Ольга Сень, розповідаючи про дошкільні заклади, наголосила, що їх розвитком у районі займаються дуже серйозно. Зараз на балансі відділу освіти перебуває 12 навчально-виховних комплексів. До речі, на днях у селі Великий Тростянець відкриють дитячий садочок у складі Тростянецького НВК. Про це повідомив голова Полтавської районної ради Василь Степенко. Зокрема, він розповів, що на ремонт цього закладу було виділено 460 тисяч гривень.

Про відкриття нової групи та дошкільну освіту у Полтавській області директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Євгеній Ленський зазначив:

– Все починається з дошкілля. Тому дуже приємно, що у складний для країни час дорослі думають саме про малечу, розширюючи мережу дошкільних навчальних закладів. Зрозуміло, черги ще існують. Але якщо ми разом працюватимемо над створенням відповідних умов для навчання і виховання дошкільнят, я впевнений, за 2-3 роки це питання вирішиться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний заклад #дитсадок #діти
Оголошення
live comments feed...