• Головна
  • Полтавські лікарі незабаром зможуть консультуватися з колегами із Сіетла
10:21, 22 листопада 2011 р.

Полтавські лікарі незабаром зможуть консультуватися з колегами із Сіетла

Фонд допомоги і розвитку дітям Чорнобиля (ФДРДЧ) оголосив про започаткування свого останнього проекту – масштабної програми з телемедицини в Україні.

Про це засновник та президент ФДРДЧ Зенон Матківський (США) повідомив сьогодні під час прес-конференції.

Він розповів, що завдяки комплексній програмі з телемедицини 13 лікарень в Україні будуть під'єднані до глобальної мережі для проведення діагностичного консультування лікарів зі своїми колегами з інших медичних закладів у реальному часі.

За словами Матківського, програма ФДРДЧ з телемедицини буде впроваджена у медичних закладах Чернігова, Чернівців, Донецька, Івано-Франківська, Херсона, Києва, Луцька, Львова, Полтави, Рівного та Володимирця (Рівненська обл.).

Також він повідомив, що програмою передбачена закупівля відповідного обладнання, його монтаж та інсталяція й підготовка персоналу. Бюджет програми становить понад 620 тис. доларів.

Під час презентації програми екс-міністр охорони здоров'я України, дитячий кардіохірург Ілля Ємець зауважив, що в рамках програми українські лікарі зможуть радитися, зокрема, з лікарями з Сіетла (США).

Також Зенон Матківський заявив, що з 14 лютого 2012 року Фонд допомоги і розвитку дітям Чорнобиля після 22-х років своєї діяльності завершує свою гуманітарну місію і програми в Україні. Він висловив сподівання, що місце ФДРДЧ в Україні займуть інші організації.

За словами надзвичайного посла США в Україні Джона Теффта, Фонд надав допомогу на понад 63 мільйони доларів 31-й лікарні і трьом сиротинцям в Україні.

Оголошення
live comments feed...