• Головна
  • У Полтавській області з початку року вилучили з незаконного обігу товарів на 17 мільйонів гривень
10:02, 31 серпня 2015 р.

У Полтавській області з початку року вилучили з незаконного обігу товарів на 17 мільйонів гривень

Прокуратурою Полтавщини системно вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків внаслідок ухилення від сплати податків суб’єктами господарювання та припинення незаконного обігу підакцизних товарів на території області, наголосив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області Сергій Остапенко.
«За 7 місяців нинішнього року під час здійснення процесуального керівництва прокурорами затверджено та направлено до судів 21  кримінальне провадження стосовно службових осіб підприємств, котрі ухилились від сплати податків, та осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією підакцизної продукції», - сказав Сергій Остапенко.
За його словами, під час досудового  розслідування  до  бюджету держави відшкодовано 7 млн. грн. Погоджено закриття 13 кримінальних проваджень у сфері оподаткування у зв’язку із застосуванням податкового компромісу, завдяки чому до бюджету держави додатково надійшло 6 млн. грн. Із незаконного обігу вилучено контрафактних товарів на суму 17 млн. грн.
«За наслідками судового розгляду кримінальних проваджень вказаної категорії на даний час засуджено 14 осіб, 13 з яких до реальної міри покарання», - зазначив прокурор.   
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавська область #прокуратура
Оголошення
live comments feed...